reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Ja też kupowałam Alles, ale sprzedawcy nie pamiętam :zawstydzona/y:
Zamówiłam dziś łóżeczko na Allegro - chyba jako ostatnia :rofl2:
 
Wrocilam z rosska. Kupiłam sporo, czesc dla maluszka, czesc na polog, czesc dla siebie. Zaoszczedzilam 30 zł na tym rabacie z karta rossne :)
Ale jak patrzę na liste wyprawkową to jeszcze sporo rzeczy mi zostało do kupienia. Niby sa to jakies pierdoły ale stresują mnie.
 
dasz linka?

pola, ja jutro ide do rossmanna, bo to chyba ostatni dzien promocji?


Hubson, niestety chyba na polskiej stronie nie ma takich staników :(

ja zamawiałam z holenderskiej
http://www.bonprix.nl/product/voedingsbeha-met-beugels-cup-b-donkerblauw-903991/

ale tu masz link do bielizny ciazowej na pl stronie
13 szt Bielizna Ci|owa • od 19,99 zB • bonprix

sorry :baffled::baffled::baffled:


edit: chociaż to może być ten: Biustonosz dla karmiących Atrakcyjny • 39.99 zł • Bon prix

tylko obrazek inny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też dzisiaj poszłam do Rossmanna. W końcu kupiłam paczkę pieluszek :-p I tak pół kupiłam rzeczy dla dzidzi i coś tam do szpitala (np. nakładki na sedes), pół dla siebie tak ogólnie. 40 zł mniej, no jak w reklamie, im więcej kupisz, tym więcej zaoszczędzisz (chyba przeleje na konto oszczędnościowe):-D

Ach jak wrócę do domku, to już się muszę dokompletować, nie ma opcji.

Kawo nie ostatnia. Ja dopiero będę szukać łóżeczka :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry