reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

co do rożków do moja koleżanka przy pierwszym dziecku używała non stop. Mówiła, że bardzo jej wygodnie itp. i bardzo sobie chwaliła. Z kolei przy drugim wcale, bo syn się Jej bardzo pocił, więc to też pewnie zależy od dziecka;)
 
reklama
ja mam taki tylko jeszcze z wstążką do zawiązania. I jak dla mnie to rzecz niezbędna:) Choć zależy od upodobań na pewno. rozekhkittykremprzod.gif

Przyszedł mi właśnie śpiworek dla córci, który zakupiłam za mega cenę 18 zł na promocji-normalnie 56 zł...ale był tylko różowy
d1342020967.jpg
 

Załączniki

  • rozekhkittykremprzod.gif
    rozekhkittykremprzod.gif
    92,8 KB · Wyświetleń: 92
  • d1342020967.jpg
    d1342020967.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
Witam :-)

Jestem z innego wątku ale może któraś z dziewczyn byłaby chętna. Mam do sprzedania wózek Implast bolder ecoline 3w1.
 
Sprzedam ubranka po córeczce, większość ubranek jest w kolorach uniseks dlatego pasują dla dziewczynki jak i chłopca. Ubranka od rozmiaru 56 do 74. Mam do zaoferowania takze 2 sztuki spodni ciązowych na jesien/ zimę, 3 sukienko tuniki i pas poporodowy. Proszę pisac na kama3@o2.pl wyślę zdjęcia. Cena do ustalenia. Ubranka są jak nowe, córeczka niektórych nie założyła nawet raz. Serdecznie zapraszam.
 
Co do rożków ... mam po synusiu nie używany ... zbędny zakup jak dla mnie , ale gdyby mi się odwidziało to moja mama go wyprała i wyprasowała i wygląda jak ze sklepu :tak: ona twierdzi że dzieci powinny leżeć w rożkach ;-)ja z kolei kocham śpiworki , mam kilka , może z 5 -7 ... w tym jeden od teściowej jak m był mały ...ale mamy tak ciepło w mieszkanku że nie wiem czy użyję ich ...
Rzecz gustu , co ko lubi :)
 
co do rożków to córcie urodziłm w listopadzie i non stop go uzywalismy, z kolei synek w mju-bylo gorąco i rozek sie nie przydał. teraz zamierzam używać
 
tak jak pisze marta24, też sądzę że trochę to zależy od pory roku. Ja bym się nie sugerowała tym co mówią inne mamy, bo każda ma swoje zdanie. Mi też odradzano rożek, ale sądzę że lepiej mieć i sprawdzić go na sobie i dziecku.

U mnie w bloku jest strasznie sucho i oboje z mężem ciężko w nocy oddychamy mimo zakręconego grzejnika i zastanawiam się nad nawilżaczem powietrza. Kupujecie, albo macie nawilżacze powietrza? Jakieś konkretne modele?
 
U mnie w bloku jest strasznie sucho i oboje z mężem ciężko w nocy oddychamy mimo zakręconego grzejnika i zastanawiam się nad nawilżaczem powietrza. Kupujecie, albo macie nawilżacze powietrza? Jakieś konkretne modele?

U nas to samo. Nawilżacza nie kupujemy, mamy pojemniki na kaloryfery, kładę na noc ręcznik mokry na kaloryfer i jest optymalnie :tak: Ale nawilżacz dobra rzecz jak się ma fundusze i miejsce;-)
 
Oregano u nas też jest suche powietrze. Ja kupiłam taką żabę za 40 zł na allegro i jak narazie się sprawdza. Stwierdziłam, że nie będę przepłacać bo nie wiem czy wogóle się sprawdzi, ale jest ok
 
reklama
Do góry