reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Ag-Krk, w takim razie życzę miłego i owocnego ataku na Modlniczkę ;-) a Mutsy sa gdzieś w Krk ... bo przyznam szczerze, że nie zwróciłam uwagi ???

Aneczka, super, że masz wózek od koleżanki ... wydaje się całkiem fajny, a oszczędność rzeczywiście duuuża :tak:
nam też znajomi proponowali 'pożyczkę', ale dali się przekonać, że zima w małej parasolce na plastikowych kółeczkach przy niespełna 1,5 rocznym dziecku to kiepski pomysł ... zwłaszcza, że oni lubią spacerki w terenie ...

Aia, a jak tam wybór podwójnego ??? masz już coś konkretnego na oku ???
 
reklama
Aia, a jak tam wybór podwójnego ??? masz już coś konkretnego na oku ???

Aha, ten Jane, który mi pokazałaś jest super i pewnie bym za nim optowała, gdyby nie to, że Młody się w grudniu rodzi, a tam tylko opcja minigondoli jest:-(
Póki co poluję na TFK Twinner, bo pomimo, że "ramię w ramię" to ponoć mieści się w większość drzwi, ma zwyczajną, długą, zabudowaną gondolę i łatwo się nim manewruje, a dla mnie to klucz, bo z psem będę wychodziła;-)
 
Aia, ja szukałam wózka 'jeden za drugim' i stąd decyzja padła na Jane'a ... ale jeśli szerokość Ci nie przeszkadza, to TFK wydaje się rewelacyjny :-) super, że można mu zamontować normalną gondolę - to o wiele wygodniejsze dla malucha i dla Ciebie ...
ja do Jane'a wsadziłam na tylne siedzisko miękką gondolę ... odkupiłam od sąsiadki, która jeździła tak z październikowym maluchem całą zimę ... ale to jednak dużo gorsze rozwiązanie, bo nie widzisz dziecka...
 
JoL jeszcze Jane nie skreśliłam, w sumie nie brałam pod uwagę opcji miękkiej gondoli, a to jakieś wyjście. Sam wózek jest super i jednak gabarytowo dużo bardziej komfortowy niż wszystkie inne podwójne:tak:
Czasem żałuję, że nie mieszkam w Hiszpanii albo jakimś innym kraju, gdzie nie trzeba tyle ładować do gondoli i sobie można spokojnie w jakiś mini wersjach gondoli albo fotelikach-nosidełkach całą zimę popylać:cool2:

tiluchna fajny! Mam podobny. Będziesz z niego kontent:tak:
 
Aia pojeżdżę tym Musty, podoba mi się też ten wózek ciekawa jestem który lepszy x-lander move, czy Musty Evo??;-)
Jol widziałam w Krakowie a dokładnie w okolicach Nowej Huty Musty np w świecie dziecka czy entliczku, ale nie "zmacałam" ich bo akurat nie miałam czasu i łóżeczko wybierałam, ale to nadrobię;-)
 
dawno dawno temu jak była rozmowa o fridzie to polecała któraś z Was spray do noska dla dzieci. Jak on się nazywał? Disnemar?

Znowu robię zakupy w aptece i się zastanawiam co przy dziecku będzie mi potrzebne? Mam już na liście ten spray, witaminę D+K w kapsułkach, gaziki jałowe. Ile będę potrzebować soli fizjologicznej? Są pakowane po 50 ampułek. To nie za dużo?
Dla siebie mam tantum rosa. Ale co jeszcze się przyda?
 
reklama
Do góry