reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Pan od wózka okazał się bardzo uczciwym człowiekiem. Przeprosił i powiedział, że wózek wysyłał jego pracownik (pewnie jakiś komis) i osobiście tego nie dopatrzył. Zaproponował, że może zapłacić za pralnię chemiczną lub możemy go odesłać.
Będziemy w plecy za wysyłkę, ale odeślemy i kupimy coś, co nam bardziej przypadnie do gustu. Ale powiem Wam, że aż ja mam wyrzuty sumienia, że odsyłam (nie wiem czemu, był taki miły, a ja jakaś miękka jestem ostatnio... :) ).
 
reklama
Pan od wózka okazał się bardzo uczciwym człowiekiem. Przeprosił i powiedział, że wózek wysyłał jego pracownik (pewnie jakiś komis) i osobiście tego nie dopatrzył. Zaproponował, że może zapłacić za pralnię chemiczną lub możemy go odesłać.
Będziemy w plecy za wysyłkę, ale odeślemy i kupimy coś, co nam bardziej przypadnie do gustu. Ale powiem Wam, że aż ja mam wyrzuty sumienia, że odsyłam (nie wiem czemu, był taki miły, a ja jakaś miękka jestem ostatnio... :) ).
no to git!!!
My juz tez sie rozglądamy za 4 kolkami:-D
 
Mamuśka też bym zwróciła wózek.. zwłaszcza, że odbiega od tego jaki chchesz;-)
Pieknaszyszunia
też się rozglądam;-) poleć coś bo ja uparłam się na tego x-landera ;-P
 
No to dołączam do polujących na 4 kółka. U nas będzie duża rzecz, bo chcę kupić podwójny;-) Mam już upatrzony, tylko na nówkę nas nie stać, więc pozostaje Allegro:baffled:

Mamuśka super, że się udało. Też bym miała wyrzuty, jak Pan miły, zawsze tak mam:zawstydzona/y:
 
Aia ja też dalej będę polować na używkę... Miło, że też tak ktoś ma, bo czasami z tymi moimi wyrzutami i skruchą jak wariatka się czuję :):):)
Szyszunia w jakieś już upatrzone 4 kółka masz?
 
laski kurde,czemu fotek nie dajecie tego co zakupujecie??
chcialam oko nacieszyc,hee...
za to powklejam moje co dostałam:) jak porobie i zgram focie...
 
ananska powiem coi ze tez tego typ[u ogladalam,na te twoje nie trafilam,
gustuje w X-lander i tako jumper...sama juz nie wiem...
 
reklama
x lander jest nawet nawet nie wiem jak teraz te nowsze ale one mają małe gondole...koleżanki syn w 4 miesiącu jezdził już w spacerówce a też była zima...no i drogi :sorry:

tako się mi nie podoba stelaż i jak wisi wszystko z tyłu ta buda...ładne wzory ale nic więcej...chyba że jakieś nowe modele sa ale nie wiem nie oglądam ich
 
Do góry