reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
Mamuska kiepsko jak jestes niezadowolona i pytanie jak juz dziewczyny pytaja mozesz go oddac??
Ja jestem z mojego zadowolona,zdiecia byly dokladne i czysty jest ale mimo wzystko rozebralam i czeka na pranie.
No i jak bylam w Pl to robiac zakupy w biedronce kupilam torbe z przewijakiem za cale 12 pln.Byly tez takie dada z materialu lub ceratowo-plastykowe i te byly drozsze ale jakos nie zrobily na mnie wrazenie.Czy wy je widzialyscie??Mam foty w tel to wkleje jak wrzuce na kompa :-)
Pozatym narazie dalej bezzakupowo az dziwnie sie z tym czuje...chcialabym ale narazie dalej nie przegladnelam co mam i w przyszlym tyg juz musze sie za to wziasc.Narazie doprowadzam dom na tory,dzis w planie prasowanie bo niezla kupa mi sie juz uzbierala...
 
vici
dołączam ze stertę rzeczy do prasowania..jak ja tego nie lubię! Wczoraj skompletowałam całą wyprawkę łóżeczkową chociaż jedno z głowy;-) jeszcze jedną pościel na zmianę zakupie i będzie wsio :-)
 
cosiek podziękuj bardzo Maluchowi i uściskaj Go od nas :)
vici/cosiek/ Szyszunia no mam nadzieję, że się uda. Dziś mój M ma dzwonić do tego Pana. Ja na zdjęciach widziałam, że jest trochę porysowany, ale to, że facet oddał go takiego brudnego i "zajechanego" nie działa na jego korzyść ;/
Ag KrK oj ja też nienawidzę prasować, chyba najgorsza czynność domowa, jaka może być :)
 
vici ja tych toreb nie widziałam, ale z doswiadczenia pamietam ze przydala mi sie taka wkładka termoizolacyjna na butelke wbudowana w torbę, no i oczywiscie podkladka do przewijania musi być. Z czego sama torba jest wykonana to pewnie tylko względy estetyczne przeważają :tak:
W Biedronce są fajne podkłady do przewijania 10szt chyba za 10zł, świetna rzecz na wyjście, ja nawet ich często w domu używałam jak przewijałam na łóżku itp.
No i jestem zwolenniczką pieluszek Dada, rozmiar 1+2 to zdecydowanie Pampers a potem warto poeksperymentować, jak dla mnie Dada niewiele się rózni od Pampków :tak: Z Huggiesów często u nas nocą przeciekało :dry:
 
Ostatnia edycja:
Mamuśka jak kupowałaś na Allegro, albo innym portalu, to masz 10 dni na zwrot i nie ważne, czy towar nowy czy używany, więc spoko. A co do tego, że ludziska wysyłają brudne rzeczy - niestety tak się zdarza. Jak kiedyś kupiłam używkę pchacza niby w idealnym stanie, a też przysłali mi brudną i do tego taśmą klejąca pocerowane naklejki. Na szczęście w mało eksponowanych miejscach, no ale...Jak można napisać w takim przypadku "stan idealny"?

Wózek mega ważna rzecz, jak Ci nie pasuje jednak, nie wahaj się - oddawaj. :tak:

Co do pieluch. Zgadzam się z koriander, że na sam początek oryginalne Pampersy są optymalne, na pewno nie zawiodą:tak: Potem warto poszukać czegoś tańszego, a równie fajnego. My pieluchowaliśmy od 2 mies. Huggisami, nam nie przeciekały, ale wiem, że to kwestia dopasowania do dupki dziecięcia;-) Do Dada mam uraz, bo cuchną strasznie i są mało chłonne. Nie przeciekają - to duży plus, są cienkie - drugi plus, ale pupa zawsze w nich mokra była niestety.
Teraz używamy naszych Bella Happy, coby wesprzec polski biznes i sprawdzają się bardzo dobrze, a w necie można kupić bardzo tanio.
 
vici, widziałam te torby, ale nie przyglądałam się im mocno bo mam w komplecie przy wózku. Wglądały jednak na bardzo pojemne
mamuśka, spróbuj oddać. Warto chociaż spróbować. Samej zdarza mi się coś na allegro sprzedawać, ale w życiu nie wysłałabym komuś brudnej rzeczy. Sądzę nawet że nie warto jak zależy mi na dobrych relacjach z kupującym.

Ostatnio jednak przeglądam lokalne ogłoszenia na gumtree. W ten sposób nabyłam już kilka ładnych ubranek. Dzisiaj jadę po kolejną sukieneczkę :-D Nowa z 5.10.15 za 15zł. Chyba wole tak, bo przed kupieniem mogę obejrzeć i pomacać

Pisałam Wam ostatnio, że dostałam lipną wyprawkę z połową rzeczy zniszczonych i poplamionych. Rodzina już mnie obgadała, że ciężko mi dogodzić. Jutro jedziemy po łóżeczko, ale "nie wiadomo czy się (mi) spodoba" Ech... jak tu trudno mieć własne zdanie, gust i opinie :baffled:
 
reklama
Witam dziewczyny:)
lucere fajna stronka, naprawdę są tan fajne rzeczy:)dodałam do zakładek:-)

Mamuśka wg mnie jedynym wyjściem jest odczyścić wózek i wystawić na nowo na swojej aukcji. Oczywiście próbować oddać nie zaszkodzi, ale z doświadczenia wiem, że to raczej nie przejdzie. Laska pewno cieszy się, że sprzedała wózek i ma spokój i nawet jeżeli miałaby dostać za to od ciebie negatywny komentarz to się nie przejmie jakoś specjalnie. Reklamacje może rozpatrzyć negatywnie i już.

Kwestia oddania towaru w ciągu 10 dni faktycznie istnieje, ale dotyczy to osób prawnych i firm, np,sklepów a nie zwykłego obywatela i towarów kupionych przez "kup teraz", a nie na licytacji. Także to śliski temat.:baffled:

tiluchna 3maj się tam w dwupaku:tak:
 
Do góry