reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

A mój Filip urodził się 54cm i 3kilowy i do 3 miesiąca życia nosił rozmiar 56 ;) Ale ja już duzo wcześniej wiedziałam, że nie jest duży, w 35/36 tyg. miał 2 kg...także po części można się chyba sugerować usg?
 
reklama
oregano sliczny:)....rozowy:)))) pikny...

karpula myszka miki boska...

mamuskaa ja tez nic nie mam..narazie nie kupuje....pootem jak zaczne szalec to uuuu..
 
jak piszecie to każde dziecko jest inne. Nie wiadomo dzisiaj jakie się urodzi i jak szybko będzie rosło. Także co się nie kupi i kiedy to dalej loteria.
Ja szaleję dalej. Dzisiejsze zakupy z KappaAhl. Od ceny z wyprzedaży na kartę klienta było dodatkowo połowę taniej :-) ciepłe buciki, bodziak z sukieneczką i rajstopki, czerwone na wigilię :-)
Dla siebie wyrwałam stanik do karmienia (85D :szok:) trochę większy w razie gdybym jeszcze urosła

IMAG0332.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0332.jpg
    IMAG0332.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 38
ja dziewczyny, narazie nie kupuje a to dlatego ze ciuszki mam te ktore mial miec Michas , nie sa kompletnie uzyte wiec jezeli bede miala chlopczyka to akurat a jezeli dziewczynke to poprostu podokupuje dziewczece i jakos bedzie pasowalo, w sumie mam takie uniwersalne sa te ciuszki, mam je jeszcze u mojej mamy bo tu nie mam szafy ale dzis ma przyjechac kolega z naszym prezentem slubnym:) zrobil nam szafe na wymiar:)
 
marka woooww ale prezent super...

oregano to jest duzee?? bo wyglada jka na roczek..hmmm

mamuskaa ja nie widze zdjec niestesty...tam na stronie..
 
reklama
Oregano- dlatego cierpię niesłychanie, że nie znam płci:( Tyle jest pieknych rzeczy na wyprzedażach, które bym nabyła...no ale nie wiem. Sukienki kupię i okaże się Franuś to dopiero będzie afera;P Kappahl mnie strasznie kusi:wściekła/y:
 
Do góry