reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

oregano pokazzzz kochana nam...

karpula ja bede miala standardowe...ciemy braz..moze z szuflada moz enie,obadam..a te mojzeszowe nie wiem,ae mi sie nie widzi..tak samo te turystyczne,przeciez dziecku plecy sie skrzywia..bo tam miekko....tzn wygina sie dol...

mamaktosia to smao mialam z przewijakiem,ani razu go nie uzylam,hyh..teraz nie nabede...

co do wozkow,,ja ogladam X Lander X movie...albo Tako jumper//czy cos takiego..ale znajac zycie sto rayz zmienie zdanie..

znalazłam ranking wózkow zobaczcie:)
http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/wozki-ranking/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze a ja jeszcze prawie nic nie mam muszę poszukać i odwiedzić strych u rodziców co mi zostało po dziewczynach

co do łóżeczek to ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia dla obu dziewczyn miałam łóżeczko z szuflada i nie używałam jej bo nie mogłam jej otworzyć ze względu na dywan był on dość gruby i kółka nie chciały sie na nim kręcić więc jak miałam sie męczyć żeby ja na sile otworzyć to jej nie otwierałam wiec sprawdzcie czy dacie rade je wogle wysunac ;) Moje łóżeczko miało wymiar 140 i to jest super zdejmowało sie potem boki i było łóżko moje spały potem do około 4 lat i odrazu potem dostały pełnowymiarowe łóżko

tez sie zastanawiam nad koszem albo kołyska do sypialni mieszkam w szeregowcu i mam można powiedzieć 3 pietra na dole w salonie chce kupić łóżeczko turystyczne podobają mi sie te graco z przewijakiem w komplecie i niech tam stoi będę miała wszystko pod ręka a zarazem przyda sie na wyjazdy do góry muszę przygotować pokój i przekonać moje córcia żeby zamieszkały razem i w tym pokoju postawie łóżeczko ale na pewno do 3 miesiąca dzidzia będzie u mnie w sypialni a łóżeczko tam sie juz nie zmieści dla moich córek miałam kosz na kółkach który zrobiła moja babcia ale niestety po tylu latach juz sie nie nadaje do niczego :(
 
Oregano - 62 piszesz życzę ci żeby był dobry , mój syn urodził się 60 cm, kombinezon na zimę kupiliśmy 74 cm czekał 3 mc w szafie na zimę i .... był na styk !

Chustę mam z kangoogoo.com jak zamawiałam 5 lat temu to mieli moro , zaraz sprawdzę czy jeszcze mają , jak nie to gdzieś się znajdzie :tak:


Sprawdziłam chała, nic fajnego nie mają
 
Ostatnia edycja:
Oregano ja tez kupiłam 62, ale tylko dlatego ze udało mi się kupić cieplutki i rozpinany za 14,50 zł nowy. Jak będzie mały to niewielka strata. I to jedyne co mam dla córci;-)
 
kupiliśmy taki. Może być mały zaraz. Trzeba się z tym liczyć. Coś większego poszukam wśród rodziny. Są u nas zimowe dziewczynki
IMAG0331.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0331.jpg
    IMAG0331.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 35
Oregano - fajniutki i dlaczego piszesz ze 62 będzie za mały ? Ja właśnie chciałam taki rozmiar kupić na dzień dobry żeby dzidzia mi sie nie utopiła to jaki rozmiar trzeba kupić???? o masakra moje dziewczyny są kwietniowe i nie miałam takiego problemu
 
reklama
Dla mojej pierwszej też planowałam kupić 62 rozmiar. Pierwszy spacer wypadał na początek grudnia... dzięki Bogu w sklepie nie było 62 i sprzedawczyni mnie przekonała do 68 (na początku to chciałam 56, bo to malutkie wszystko słodkie jest :p ), bo moja się 61 urodziła to na długo by nie starczył. Kombinezon na 68 starczył na calutką długą zimę. Tylko że mój nie miał osobno nożek. Było to dla mnie bardzo wygodne, ekspresowe ubieranie a i jak pod spód chciałam ubrać sukieneczke, bo szliśmy gdzieś w gości to też nie było problemu. Ale tak jak czytam to większość z Was kupuje z nóżkami osobno więc pewnie są lepsze tylko o tym nie wiem bo nie miałam takiego nigdy. Możecie mi powiedzieć jakie są zalety takich kombinezonów? Bo już sama nie wiem za jakim się rozglądać jak będę kupywała :)
 
Do góry