reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Dziewczyny mam to samo. Co prawda już dawno znamy płeć,ale jakos czekamy z tymi zakupami. Większość rzeczy będzie z allegro. W sierpniu robimy kuchnie, a to wydatek jakichś 12 tys. zł , dlatego nie chcę narazie wydawać pieniędzy. Za to już całe wrześniowe pensje pójdą na pewno na wszystkie gadżety dla dziecka. Mama obiecała dać na wózek:) Łóżeczko mamy po moim mężu i to w idealnym stanie:) tylko odświeżymy..a reszta jakoś pójdzie z górki:-)
 
reklama
awunia dokladnie,sama wiem po pierwszym dziecku,ze polowa mi sie nie zdała..hyh..

mb no wspolczuje remontu,moj tylko pokoj pochlonal juz jakies 3tysie...a nie licze mebli za 3500..na raty wzietych...ale juz bede miala na lata,,jeszcze w lato pokoj syna i bedzie git......no ja wozka nie chce od nikogo,jakw idze co mi proponuja to zygac mi sie chce...nie moje gusta ani nie praktycznze..wiec wole sama kupowac..

ja od wrzesnia to szal na calego i tez z allegro wiekszosc bedzie na bank...chociaz mam hurtownie dziecieca pod nosem,ale ceny uuu..wole z all zakupic..
 
Koralikowa ja tez tak sadze i dlatego mama na wózek obiecała dać pieniądze, a my sami sobie kupimy:)Zaraz na wstępie zaznaczyłam, że chcemy kupić taki jaki nam odpowiada.:-)
 
mb mb no i dobrze..
moi nawet nie westchneli ze cos kupia,,ale ja nic nie chce...sama se nakupuje..byle by mi nie nakupowali czegos co nie chce...lepiej niech zapytaja..bo nie lubie nietrafionych prezentow...
 
Ehhh...Kochane...u nas sami też sobie wszystko kupimy, bo moi rodzice i tak pomagają nam jak mogą, ale nie są majętni, więc nie chcę, żeby się kosztowali a rodzice męża mają jeszcze dwoje dzieci na utrzymaniu, które się uczą i na pewno też za bardzo nic nie pomogą...mam o tyle dobrze, że chcemy zrobić kuchnię na piętrze żeby na dół nie biegać jak już dzidzia będzie na świecie i teść nam ją wyremontuje i płytki położy, tata pomaluje, a mąż ze szwagrem zmontują szafeczki i w razie czego podprowadzą światło itp. Ja mam obiecane ciuszki od kuzynki i teściowa też coś tam ma, więc jakiś start będzie :) Ale we wrześniu też zacznę szaleć...a co ;)
 
Widziałam te staniki w Marks&Spencerze, ale nie mogę tam dobrać dla siebie rozmiaru. W III trymestrze biust może jeszcze urosnąć, więc postaram się wstrzymać do końca.
Za to w super pharmie jest teraz dobra cena Pamperów :-)
 
no ja właśnie wzięłam ciut większy i udało mi sie dobrać, ale chyba z 5 rozmiarów mierzyłam... najśmieszniejsze było to ze kupowały te staniki babki w wieku 50lat dla siebie:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry