reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Emmm i to jest prawidłowe podejście. Nie ważna płeć. Kuźwa, teściowej mogłaś powiedzieć, że skaranie boskie to mieć taką teściową. Co za babsko!

Dzięki Pauletta, niestety auto jeździ od mechanika do mechanika bo w niedzielę ruszamy na wakacje, także już nie pojadę :-( Patrzę używki na tablicy i dzisiaj kupiłam sobie białe rybaczki h&m.
 
reklama
Mój syn powiedział teściowej przez telefon że będzie miał brata. Nic nie zareagowała (byli na głośnomówiącym). Ona bardzo chciałaby miec wnuczkę bo ma już 2 synów i 2 wnuków. Jak z nią później rozmawiałam to tylko zapytała czy z tą płcią to już pewne? na co ja jej, że tak i jesteśmy wszyscy mega szczęśliwi. Zrobiła się czerwona jak burak :-D
 
K.M-B to się nazywa sposób na teściową :-D Ja tam puszczam komentarze otoczenia kątem co do płci ;) Ostatnio za to u nas zaczęła się dyskusja co do imienia (każdy narzuca swoje) a i tak ostateczna decyzja należy do nas, więc mam gdzieś co się komu podoba ;)
karpula pościel cudna ♥
 
Hahaha, KMB dobrze jej powiedziałaś :-D
Moja myśli chyba że marzę o córce albo sama by chciała żeby była dziewczynka bo mi powiedziała że jej się wydaje że będzie córeczka. Odpowiedziałam że nie wydaje mi się ;-)
Może jej raczej chodziło o to że zbrzydłam, tak na pewno o to jej chodziło :-) haha
Pięknie w ciąży wyglądała tylko jej córka, napompowana jak balon ;-)Zresztą jej córka jest naj i wszystko robi naj. Ja jak na urodziny upiekłam 3 wymyślne ciasta i wszyscy się zajadali, to ona powiedziała przy jednym tylko że byłoby lepsze gdybym dżem własnej roboty dała. Babsko.
 
KMB fajne przekazanie tesciowej info:)

malutka pewnie w necie szukaj przecen w hm...

karpula super posciellll.....

Ja 17 sie dowiem co nosze i wtedy zaczynam zakupy,,bo musze od zera....a te z napisami ciuskzi to na bank zakupie...
 
Ja juz mam oko tak nacieszone tym co zakupie..ale czekam do wizyty..narazie jakos sie boje,,ale potem czas szybko zleci i co,,bede bez niczego...hee
Wiec tak za tydzien zaczne zakupyyyyyyyy...
matko ostatnio czyt liste co zakupic....kosmetyki,ciuchy,pieluchy,sobie dziecku,,wow..troche tego jest...
 
reklama
Koralikowa wiem, bo już się nie mogę doczekać zakupów dla maluszka :) Przydałaby się taka porządna lista co jest koniecznie potrzebne, a co można sobie odpuścić bo czasami można się naciąć na coś czego potem tak na prawdę nie użyjemy :) Dlatego chętnie czytam rady doświadczonych mam w tym temacie :)
 
Do góry