reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Dziewczyny, pomóżcie mi. Nie mam jeszcze na zimę śpiworka do wózka. Mam spacerówkę X-landera. Jaką długość powinnam wybrać, bo są od 80 do 120 cm.:szok:Jakie Wy kupowałyście?
 
reklama
Dziewczyny, pomóżcie mi. Nie mam jeszcze na zimę śpiworka do wózka. Mam spacerówkę X-landera. Jaką długość powinnam wybrać, bo są od 80 do 120 cm.:szok:Jakie Wy kupowałyście?
super że poruszyłaś temat śpiworka bo również zamierzam kupić i nie wiem jaki..razem z Tobą czekam na podpowiedzi :tak:
 
Ja do mojego wózka mam śpiworek długości 100 cm i jest taki akurat, nawet parę centymetrów za duży. Jakby był dłuższy to by zwisał.
Najlepiej zmierzcie sobie wózek od końca oparcia do końca podnóżka i taki śpiworek najlepiej kupić.
 
Agusia, idealne okreslenie "z odpustu":-D wszystkie ciuchy od tesciowej wlasnie takie sa:wściekła/y:

o co chodzi z tym spiworkiem??:cool: bo ja chyba jakas ciemna jestem. to na kombinezon i pod przykrycie na wozek cos sie jeszcze zaklada?? piszcie dziewczyny bo oze moje dziecko zamarza:-D

nie wiem czy wam pokazywalam, ale taki kombinezon kupilam dla malej:tak:
 
A ja dzisiaj dokonalam zakupu nocniczka ,bardzo mi sie podoba i jest praktyczny mozna uzyc go jak dziecko jest starsze i nasadzic na sedes:tak:.Spiewa ze papier trzeba z rolki wziasc i ze trzeba splukac oraz mowi zeby zamykac klape no i jak sie zrobi siusiu to robi brawo:tak:
 
To się nazywa nocnik z bajerami...
Irtasia, a Jenni Ci do niego nie wpada? Bo gdzieś czytałam, że jest to nocnik dla większych dzieci :confused:
 
Kasiad wlasnie ze jest bardzo malutki otwor (jutro jak bedzie siedziec zrobie zdjecie i wkleje ) extra jechalam do sklepu go kupic bo niechcialam przez ebay bo moglabym sie przejechac i by do niego wpadla tak jak do tego z kaczuszka:tak:
 
reklama
lil kate cudny kombinezon!!!!! :-):tak:

irtasia toaleta jak dla doroslych hi hi!!!! i do tego gadajaca!!!! a propos: mowicie w domu po polsku czy niemiecku?
 
Do góry