reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

annnoula no coś w tym jest........mój mąż chce nosidełko na brzuszek albo plecy żeby syna na ryby zabierać;) nie wiem czy oszalał czy tylko się tak droczy ze mna....... juz ja mu dam dziecko na szczupaka w chaszcze........... co najwyzej ze mną nad stojącą wodą na trawę.......
 
reklama
dziewczyny zaczęłam się łamać jch o kolory w naszym kąciku malucha;p...jednak te szarości mnie przybijają..zbieram głosy która wersja bardziej Wam się podoba bo ja jestem 50/50..mieta fajna ale zimna, marynarski super fajny ale ten czerwony troszke się go obawiam..
gray-turquoise-nursery-1.jpg lub DSC_0034.jpg
 

Załączniki

  • gray-turquoise-nursery-1.jpg
    gray-turquoise-nursery-1.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 111
  • DSC_0034.jpg
    DSC_0034.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 106
anoula u nas wlasnie inspiracja z tego marynarskiego dokladnie! chociaz mietowy tez sliczny, ale mama kupila dawno temu poduszke granatowa z kotwica no i przesadzone, mamy latarnie, rybke, kolko i domek plazowy ;) hie hie a na czerwony dzieci dobrze reaguja wiec to mnie przekonalo bo tez sie obawialam :)
 
rojku zgadzam się co do szarości i własnie o dodatki mi chodzi bo szare to ja mam całe mieszkanie heheh szara jest też nasza sypialnia czyli i sypialnia maluszka..gołebie ściany i taka szaro srebrna tapeta dlatego chcę ten maluchowy kącik troche ożywić:)...w poprzenich postach juz się chwaliłam że kupiłam czerwone dodatki ale cos mi przyszło na tą miętę...zaraz pooglądam pokoiki które wrzuciłaś..:)
laperedhil pamietam ze Twoj Tytek:) będzie miał marynarsko..wciąz jestem fanką tych kolorów. Ryzykować z miętą czy nie..o to jest pytanie:)..kolejna moja nowa cecha ciążowa-niezdecydowanie;p
 
ja sie wlasnie zastanawiam czy sciany niebieskie czy szare, boje sie tych szarosci czy beda pasowac a tez mam w sypialni szare sciany coprawda z jedna fioletowa, ale salon tez ma szarosci i robic jeszcze malemu szary? fakt ze uwielbaim go ;p i po roku przemalowalismy z bezy na biel i szary wlasnie :D a ze maz sie ociaga z malowaniem to ja mam dylemat :/ i tez jestem przeokropnie niezdecydowana :/
 
laperedhil a może faktycznie niebieski..jeśli masz szarości w innych pomieszaczeniach to maluszkowi można zrobic odmianę. My akurat nie mamy wyboru bo mały będzie z nami. A jeśli się wahasz to weź baardzo jasny rozmyty błękit albo taki lekko wpadający w szary. Tylko uważaj na próbniki;p...ja malując salon wybrałam blady szary a wyszedł mi mocny niebieski i malowanie od nowa :(
 
o a w miedzy czasie zakupiłam o to oo:)IMAG0254.jpg moj M twierdzi że to juz nie jest unisex ale mocno zorientowany na jedna płeć wybór..chyba coś w tym jest:)
ubranka tez lekko marynarskie teraz widze;p
 

Załączniki

  • IMAG0254.jpg
    IMAG0254.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 115
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo ładne rzeczy, myślę , że jak okaże się dziewczynka to się nie obrazi na takie ciuszki bo są śliczne i najważniejsze że autek nie mają :-pa dla chłopaka też pasują ;-) a nawet jak by były autka to powiem tak jak mój siostrzeniec, że przecież dziewczyny też się bawią autami i dlatego on naszej dzidzi będzie auta kupował żeby lalki miały czym jeździć :-p
 
Do góry