reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

o dobre pytanie Petunia
ja jeszcze nie mam maty, szukam odpwiedniej, ta wesola farma jakos do mnie nie przemawia - widzialam ja na zywo i... szukam chyba czegos innego - musze sie wybrac do mojego sklepu - komis dla dzieci...
 
reklama
maggie, ja polecam tę co mam - Centrum edukacyjno - rozwojowe - Tropikalna Wyspa, Tiny Love | Zabawki dla dzieci - do 3 lat | Maty edukacyjne, rozwojowe | Zabawki dla dzieci w Miluch.pl - ale cena tu jest mega wywalona. Zapłaciłam przynajmniej 100 zł mniej.

Petunia, to zależy od maty - czy jest dużo gadżetów interesujących dziecko na różnych etapach rozwoju... Znowu pochwalę swoją matę, bo za nią sporo dałam, ale Lila ma 13 miesięcy i do dzisiaj się nią bawi(kładłam ją jak miała ok 2 miesięcy). Na niej siedzi z zabawkami, sama do niej idzie, ja jej tam nawet już nie odkładam, tylko ona sama tam ciągnie... Oczywiście ma dodatkowe zabawki do tego, ale bawi się nimi na macie często gęsto. I najbardziej ją bawi obecnie na macie przechodzenie między pałąkami i robienie wygibasów :-D
 
Cześć dziewczyny przyłącze się do was mam nadzieje że mnie przyjmiecie .Od jakiegoś czasu odwiedzam to forum ale nie uczestniczyłam w nim.
Ja 4 lata temu zakupiłam taka mate
Mata edukacyjna Fisher Price, okazja !!! (1745826709) - Aukcje internetowe Allegro
Może nie jest ful wypas,ale moja Alicja lubiła się nią bawić, a że nikomu jej nie oddałam to będzie dla Oliwi i nie muszę znowu wydawać kasy.I mam nadzieje ze przypadnie do gustu również Oliwi.Poczekamy zobaczymy.
Tylko z tego co się orientuję to chyba nie ma już jej na allegro tylko używana "zabytek":-D
 
Megmarion, w nocy na tvn style leciał program "mamo to ja" i tam mówili, by nie kupować monitorów oddechu bo nie każdemu dzieku jest on potrzebny. Potrzebuja go dzieci z grupy ryzyka, czyli wczesniaki, z niska masa urodzeniowa, z trudnej ciązy (cokolwiek to znaczy) i jeszcze cos, ale nie pamietam :zawstydzona/y: Najlepiej po porodzie zapytac pediatre, czy to jest konieczny zakup, tak wypowiadała się pani doktor.
 
Megmarion, w nocy na tvn style leciał program "mamo to ja" i tam mówili, by nie kupować monitorów oddechu bo nie każdemu dzieku jest on potrzebny. Potrzebuja go dzieci z grupy ryzyka, czyli wczesniaki, z niska masa urodzeniowa, z trudnej ciązy (cokolwiek to znaczy) i jeszcze cos, ale nie pamietam :zawstydzona/y: Najlepiej po porodzie zapytac pediatre, czy to jest konieczny zakup, tak wypowiadała się pani doktor.

Zgadzam się. To najlepsze rozwiązanie. Oby nie było takiej potrzeby.
 
Pewnie już o tym gdzieś było, ale mam pytanie. Czy jak będziecie wychodzić ze szpitala to dziecko "umieszczacie w rożku" czy do fotelika samochodowego. To pewnie dziwne pytanie, ale za czasów mojego syna dzieci ubierało się w jakieś śpiochy i do rożka ,nie ważne czy ciepło czy zimno.
Teraz natomiast bardziej odchodzi się od tego (chyba). Normalne ubranko i do fotelika??
Jak to będzie u was??
 
reklama
Do góry