reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

My tez zakupiliśmy już materac, chociaż łóżeczka jeszcze nie mamy...ale kupimy łóżeczko turystyczne i włozymy materac, do niego, żeby dla małej było bezpiecznie. Wybraliśmy materac pianka- kokos, bo właśnie do mnie ten z gryka jakoś nie przemówił, taki dziwnie sztywny mi się wydawał...I fakt te materace nie są drogie, bo u nas tez można kupi do 80 zł.
 
reklama
Jesli chodzi o wybor: lozeczko turystyczne czy drewniane, to mysle ze to nie ma wiekszego znaczenia, i takie i takie moze byc dobre. Wazne jest jednak , jaki jest MATERAC. Jesli do turystycznego wlozymy odpowiedni materac /nie taki jaki jest oryginalnie w turystycznych/ to bedzie wszystko ok :tak:
 
Ja byłam nastawiona na materac gryka-pianka-kokos, ale w sklepie doradzili mi pianka-kokos:confused: Jeszcze pomyślę, najpierw chcę wybrać łóżeczko, a dopiero później materac.
 
a ja biorąc pod uwagę że dalej nie wiem co w brzuszku siedzi dostałam kilka fajnych ciuszków :)

13296_dsc08840_1.jpg31760_p1150586_1.jpg45885_rampers_z_samochodem_1.jpg45885_bluzka_nieb_welur_1.jpg45885_czapka_zimowa_1.jpg45885_bluza_z_kapt_1.jpg45885_nieb_welur_1.jpg45885_rz_rampersy_1.jpg31760_p1150605_1.jpg45885_piwr_1.jpg
 
reklama
Do góry