reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

reklama
ja sie przymierzam do bardzo podobnego łózeczka

dziewczyny co do laktatora, zastanawiam sie od razu nad całym zestawem
ZESTAW STARTOWY TOMMEE TIPPEE LAKTATOR + AKCESORIA (1211371041) - Aukcje internetowe Allegro

Ja uzywalam tych butelek i mam tez taki laktator :tak: jesli chodzi o butelki to nam podpasowaly, natomiast laktator jest ok, ale tylko jesli bedziesz chciala sciagac pokarm od czasu do czasu ;-) Bo tym recznym trzeba sie troche napracowac :-D. Jesli chce sie czesto sciagac pokarm /np powrot do pracy/ to polecam elektryczne!
Ja rzadko z niego korzystalam, wiec dla mnie byl akurat :tak:
 
No to ja zaszalałam wczoraj... Kupiłam maluchowi komplet pościeli (bez wypełnienia) tylko poszewki, ochraniacz 1_chocco.jpg, baldachim i prześcieradło z falbaną za.... prawie 500zł. Ale jak zobaczyłam to już się nie mogłam oprzeć i żadna inna pościel mi się tak nie podobała :-)
 
gratuluje zakupu :))
pościel pewnie jest śliczna

kurde ja tyle rzeczy ogladam ale póki co na nic sie nie moge zdecydowac aby potem nie załowac
 
farbka super pościel, bardzo mi sie podoba:-)
ja jeszcze nic nie kupilam dla synusia....zostawiam sobie ta przyjemność jakos tak na październik:-) a wtedy szał zakupow:-)
 
Ja uzywalam tych butelek i mam tez taki laktator :tak: jesli chodzi o butelki to nam podpasowaly, natomiast laktator jest ok, ale tylko jesli bedziesz chciala sciagac pokarm od czasu do czasu ;-) Bo tym recznym trzeba sie troche napracowac :-D. Jesli chce sie czesto sciagac pokarm /np powrot do pracy/ to polecam elektryczne!
Ja rzadko z niego korzystalam, wiec dla mnie byl akurat :tak:

Ja w weekendy tez mam uczelnię no i niestety, ale prowadze firme, wiec na 2-3 godziny bede musiala wyskakiwac z domu, zakupiliśmy juz laktator elektyczny Medela Swing, nasladujący proces ssania dziecka. Duzo osób i położne go polecają, mam nadzieje, że sie sprawdzi :)laktator1.jpg
 

Kochana nie daj się naciągną na coś takiego, to jest zupełnie niepraktyczne, wiem bo takie wanienki miałyśmy razem przyjaciółką (kiedyś pracowałam w sklepie z rzeczami dla dzieci i udało mi się je wyrwać) i teraz jak przyjaciółka urodziła i spróbowała umyć w tym synka to była bardzo nie zadowolona. Ten hamak wisi nad całą wodą, nie ma jak dziecka zamoczyć, a pomyśl o tym jak w czymś takim plecki umyć. Tam jeszcze na dnie tej wanienki jest takie siedzisko dla dziecka starszego, ale to też nie zdaje egzaminu. Także ja szczerze odradzam.

A co do zakupów to i ja pochwalę się swoim kolejnym :)
Dzięki pomocy mojej kochanej psiapsiółki mamy taki oto piękny fotelik dla bobaska :)


Tak jak wcześniej wspominałam, że mam spacerówkę chicco S3 i potrzebuję dokupić gondolkę i fotelik.
Fotelik już jest, kosztował 150 zł, jeśli uda mi się w tych pieniążkach kupić gondolkę to wózeczek mnie wyniesie 300 zł:-D
http://imageshack.us
 
reklama
dzieki madzia za rade..
wanienka wydawała sie kusząca..ale z tego co piszesz to faktycznie nie warto, a do tanich nie nalezy
p.s. fotelik fajny..trzymam kciuki zebys trafila tez na gondolke

w ikei mozna kupic tanio komode

IKEA | Przechowywanie w sypialni | Komody | ANEBODA | Komoda, 3 szuflady

szkoda tylko ze bez przewijaka

elfa ja też słyszałam o tych wanienkach, że są do bani, bo ten hamak wisi nad plastikowym siedziskiem dla starszaka i jak położysz dziecko to on się na tyle obniża że malucha uwiera ten plastik i nie da się mocniej naciągnąć tych szelek po bokach żeby to podnieść wyżej, także wygląd ma niezły ale chyba tylko :sorry2:
 
Do góry