reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

a ja dziś z tej aukcji Łóżeczko Alex +materac+Pościel 8 części TOLA (1202064400) - Aukcje internetowe Allegro zakupiłam takie oto łóżeczko z pościelą, ochraniaczem, materacem i prześcieradłem :)

Zobacz załącznik 279985

a do tego pościel w takim kolorze

Zobacz załącznik 279986

i drugi komplet pościeli taki :

Zobacz załącznik 279987

Zestawy bez baldachimu. Zadowlona jestem bardzo i tym sposobem mam rozwiązaną sprawę łóżeczka :)

podawałam zdjęcia trochę wcześniej ale proszę 2 raz;)
 
reklama
dziewczyny - fajne zakupy!!!! :-) :-) :-)

ale widziałam dziś śliczności w C&A!!! normalnie cudeńka :-) :-)
kusiło mnie mocno.. ale 80zł za ciepłą bluzę i spotnie (coś jak kombinezonik dwuczęściowy) to trochę dużo..... mam nadzieję, że będą wyprzedaże koło grudnia :-)
 
Postanowiłam, że w październiku bierzemy się za przygotowanie sypialni dla maluszka. Siostra już mojego łóżeczka nie używa więc czeka na mnie u niej złożone. Pomalujemy ściany i przywieszę jakieś obrazki nad łóżeczkiem i może jakiś kinkiecik. Mam co prawda ściemniacz dotykowy przy lampie sufitowej ale jakoś tak milej będzie jak kinkiet albo dziecięcy plafon nad łóżeczkiem zawiśnie :)

Coś takiego np.: KSIĘŻYC SŁOŃCE LAMPA CERAMICZNA OPRAWA KINKIET (1200157942) - Aukcje internetowe Allegro

http://allegro.pl/kinkiet-dzieciecy-ladybird-biedronka-massive-i1181791401.html

Chociaż , jak tak je oglądam to może Misiek sam by mi zrobił taki kinkiet...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ewcia ja tez sie nad czyms takim zastanawiam bo jak miska bedzie miala juz lozko to tak mysle, ze taka fajna lampeczka moze sprawi ze bedzie chciala spac w lozku chetniej.
 
malutka - niektórzy robią taki kącik dla dziecka, ja nad łóżkami moich dziewczyn zawiesiłam ich zdjęcia w antyramach i mają swoje kocyki na łóżkach i jakoś tak przyzwyczaiły się do swoich łóżek, czasami się wymieniają...
 
Dominika - ja do takich sklepów nawet nie wchodzę, straciłabym i rozum i kupę kasy , ale za to jak weszłam do lokalnego ciucholandu to nikt by mnie nie powstrzymał :D
P9036759.jpgP9036762.jpgP9036760.jpgP9036761.jpg
Mieli właśnie dostawę i śpiochy nawet z metkami nieużywane za 10 zł :)
Oj, niedobrze ze mną ;)
 
reklama
Do góry