reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

reklama
Caffem - kołyska przepiękna:)

A ja się pochwalę swoimi zakupami, dziś po spacerze upolowałam, z tego śpiworka najbardziej się cieszę i chyba niedrogo, bo zapłaciła 42 zł za niego. Różowy skoro mówią, że ma być córeczka:)

IMG20100827_004.jpg

IMG20100827_006.jpg
 
Ostatnia edycja:
kolyska fakt sliczniutka ach u mnie nawet nie byloby jej gdzie dac, ale prezent zachwycajacy.

monia a dlaczego dla dziewczynki nie? szary to taki uniwersalny a dzidzia i tak mala jest bo moja juz pokazuje czasem rogi i nie chce ubrac sie w to co jej przygotuje.
 
caffem79 kolyska cudna :-D
moniaivoy sliczne zakupki :-)

To prawda, ze kupowanie uniwersalnych ciuszkow sprawia mniejsza radosc, ale trzeba wziac pod uwage fakt, ze te pierwsze ciuszki sa naprawde tylko na kilka miesiacy, czasem na miesiac :tak:. Ja przez pierwsze 6 miesiecy ubieralam synka glownie w pajace, spiochy, body, a wszystkie te piekne chlopiece jeansowe spodenki,niewygodne koszule w kratke itp ubranka tylko lezaly, bo byly niewygodne:tak:. I w sumie moglam spokojnie kupowac nawet po porodzie typowo chlopiece ubranka , nic bym nie stracila :-)
A te pierwsze ciuszki to nawet chcialam miec uniwersalne, poniewaz wiedzialam, ze planujemy pozniej jeszcze drugie dziecko, wiec chcialam zeby pasowalo i na chlopca i na dziewczynke, jakby sie parka trafila :tak:.
Ale fakt, ze takie rozowosci sliczne, chetnie bym kupila :-D , gdyz jeszcze nie mialam okazji ;-).
 
zrobiłam fotki zakupionego kombinezonika i dzisiejszych zakupów :lol: :lol:

14749153.jpg


welurowe spodenki uwielbiam takie z Gabi super mi się sprawdziły

57348398.jpg


dwa bodziaczki

24171088.jpg


musze przejrzeć rzeczy po Gabi bo część rozdałam a część mam w torbie na dnie szafy chyba czas tam zajrzeć zobaczyć co się przyda a co oddać ;)
 
reklama
Do góry