reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Dziewczyny zakupy pełną parą idą - super ciesze się , że taką frajdę może sprawić kupowanie ciuszków dla maluszków - ale mi się zrymowało :-D
 
reklama
ariska-:)tak dla urozmaicenia wrzuciłam:)strasznie mi się podobała ta zielona pościel z królikiem:)ja łóżeczko juz mam,wrzuciłam tak zeby dziewczyny zerkneły sobie:)
 
polecam....ja mam taki identyczny....tylko trochę mnie cena zaskoczyła-mąz 3 lata temu w sklepie zapłacił 90zł a tu niespodzianka-dużo taniej:)Osobiście polecam,to usztywnienie rożka super:)
rożek z kokosem HIPPO DREWEX (1204153954) - Aukcje internetowe Allegro
nabędę jeszcze jeden tylko już moze z lwem:):-) Macie juz upatrzone jakiejś konkretnej firmy butelki??ja poprzednio mialam avent,później nuby-ale wkurzało mnie to ze np.nie mogłam dokupić samego smoczka i musiałam znów cały kubeczek kupować,iza mieśiąc znów bo maly przegryzł ustnik(w kubku niekapku nuby)...do aventu mogłam dokupić smoki z róznym przepływem...teraz zastanawiam się nad Tommy Tippe czy jakoś tak, albo zostanę przy avent.
 
Ostatnia edycja:
Ja też planuję ;)ale w domku butelkę wole mieć na wszelki wypadek,bo może kolki będą i trzeba będzie jakąs herbatkę zrobić...:-D
 
ja mam laktator reczny avent i oglolnie uzywam aventa, u nas swietnie sprawdzily sie niekapki i teraz tez mam zamiar zaopatrzyc sie w komplet butelek avent.

dziewczyny a co sadzicie o takiej butelce do podoawania lekarstw
1185896507.jpg
 
Ja laktator równiez mam ręczny ale z Chicco (chyba dobrze napisałam), i byłam zadowolona:)

A ciuszki no macie przesłodkie:) Ja już sie doczekać nie mogę jak te wszystkie malusie rzeczy przyniose z piwnicy:) To pewnie juz całkiem sie doczekać nie będę mogła:)

Teraz jak do PL pojedziemy to chce kupić 2 rożki bo bardzo mi na początku wygodne były, a szczególnie do karmienia:)
 
a ja właśnie wygrałam 2 karuzele do łóżeczka :) jedna z hipciami a druga pszczółki :)

1.jpg2.jpg

a co do butelek to się kompletnie nie znam :) chce karmić piersią i we wszystkich gazetkach polecają lovi jakąś tam bo butla będzie czasem w weekendy jak będę w szkole ale i tak nie wiem czy butla czy kubek madela
 
reklama
martusia - mój jadł tylko pierś przez 4 miesiące, w tymc zasie żadnych herbatek ani nic (nie umiał pić herbatki z butelki, wogóle chyba mu nic poza mlekiem z piersi nie smakowało)
potem trochę go uczyłam z butelki pić moje ściągane mleko i jakos poszło, jeszcze go karmiłam do końca 5 miesiąca i trochę w 6, ale już powoli pierś odstawiałam, bo wracałam do pracy. jakoś łagodnie poszło, bezproblemowo.


z kolei laktator mam medeli z buteleczkami do przechowywania pokarmu.


żadne kubki niekapki niestety u nas się nie sprawdziły. od razu wolał z kubeczka, czy ze szklanki, a na spacerach pije z butelek z dziubkiem, jak jest np. cisowianka 0,7-to takie butelki.
 
Do góry