reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

ja już zaczynam szaleć :)
u2.jpgu1.jpgu3.jpg
 
reklama
damqelle ale slodkie :-) Jestem ciekawa czy ja tez bede mogla kupowac takie slodkie dziewczece ubranka czy moze znow chlopiece mi pozozstana...;-)
Oj, dla chłopców też są super ciuszki - i takie malutkie koszule w kratę, bajeranckie bojówki i kamizelki - tak że małego eleganta można wystroić nie mniej niż dziewuszkę
 
damqelle śliczne, zakupy ci się udały, też liczyłam, że będę mogła sobie pokupować takie ładne różowe kwiaciaste ubranka, ale pozostają mi właśnie te koszule w kratkę;)
 
dziewczyny ciuszki cudne ach jak ja wam zazdroszcze bo sama z checia bym pobuszowala po sklepach i szukala cudeniek na wyprzedazach. a tu klops tzreba mi jeszcze czekac :(
 
reklama
Wracając do tego wiaderka ja też na to kiedyś patrzyłam, niby fajne ale wkładając do tego dziecko moczy się kikut przy pępuszku a wszyscy trąbią żeby go nie moczyć to ja już nic tego nie rozumiem to niby polecane a tu moczyć nie wolno:baffled:
Oglądałam nawet kilka filmów na yt jak dziecko w czymś takim siedzi to już w ogóle nie do wyobrażenia sobie bo takiego malutkiego bobasa podtrzymują tylko za główkę:szok:
a weź tu jeszcze umyj szkraba, dla mnie to jest totalnie bezużyteczne:dry:
 
Do góry