reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

kwin hm czarny pajacyk, twoja tesciowa ma chyba poczucie humoru he nie takie jak trzeba. dobrze, ze moja tesciowa powiedziala nam, ze nic od niej nie dostaniemy i zebysmy nawet na nic nie liczyli (marzenia nic od niej nie chce) wiec nie musze sie martwic, ze wymysli jakiegos potwora
 
reklama
Moja "kochana" teściowa, kupiła dla dziecka pajacyk (ubranko)!!! Nic nie byłoby w tym dziwnego ale on jest czarny (tzn pajacyk jest czarny)!!! Co o tym sądzicie. Ja uważam, że to nie jest kolor dla maluszka.
nieeeeee...boze drogi czarny to jak na pogrzeb jest tyle pieknych kolorow dla dzieci najwyzej nieubierzesz tego dziecku a tesciowej powiesz ze nawert niezdazylas tego zalozyc bo dziecko wyroslo bo male dzieci szybciutko rosna ;-)
To może wklej zdjęcie tego Pajacyka i pokaż jak wygląda, żeby łatwiej było ocenić. Ale powiedz też delikatnie teściowej, żeby wybierała żywsze kolory :-)

Ja też mam problem z teściową bo jakieś stare ciuszki kupuje od kogoś, już ostatnio mi pokazywała. Nie wiem co potem z tym zrobię
Ach te teściowe :-D
to zrobisz tak jak napisalam wyzej najlepszy tekst dziecko niezdazylo zalozyc bo juz bylo za male nosilo inne ciuszki a zanim sie do tego dokopalo to juz wyroslo ;-)
Czarnego pajacyka jeszcze nie widziałam wiec tez czekam na jego fotke.... Znajac zycie mezowi by sie spodobał - okreslil by jako orginalny ;D
Poza tym wiem ze jeszcze nie pora ale polece Wam ten kocyk (zawsze mozna komus podpowiedz co na chrzciny albo na narodziny kupic) https://ssl.allegro.pl/item1185125300_mieciutki_kocyk_polarowy_z_imieniem_i_metryczka.html My z mezem kupilismy bratankowi jak mial chrzest, slicznie wykonane i co najwazniejsze pamiatka a cale zycie
ale cudny jak juz urodze to napewno taki kupie :-)
 
Z tym czarnym pajacykiem to w szoku lekkim jestem...gdzie taki dostała...no bo przeciez dla dzieci to wszystko kolorowe:) No ja tez z chęcią bym go zobaczyła;) Jak masz fotke to wklejaj:)


A jeszcze nic nie kupiłam ale jak juz z PL przyjedziemy to zaczynam wszystko pomału szykować:) I już sie doczekać nie mogę;)
 
w taki czarny pajacyk to pewnie też nie za bardzo bym chciała dziecka ubierać...
ale są też np. butelki dla dzieci z trupią czachą, więc nic mnie nie zdziwi :-D
 
Fajnie macie ze juz znacie plec i szykujecie wyprawki.Ja tez bym bardzo juz chciala znac ale u nas w szpitalu nie mowia.Przebywam teraz w Uk i przez roznych hindusow u nas nie mowia bo oni podobno jak sie dowiedza ze dziewczynka to usuwaja bo wola chlopakow.A prywatnie u mnie w miasteczku kosztuje od 120 funtow jak znalazlam w necie wiec nie wiem czy sie odwaze bo skoro pojde a nie poznam plci a zaplacic bede im musiala to ile takich prob podejme.Wole za te pieniadze cos dla dziecka kupic np lozeczko:(((
 
Fajnie macie ze juz znacie plec i szykujecie wyprawki.Ja tez bym bardzo juz chciala znac ale u nas w szpitalu nie mowia.Przebywam teraz w Uk i przez roznych hindusow u nas nie mowia bo oni podobno jak sie dowiedza ze dziewczynka to usuwaja bo wola chlopakow.A prywatnie u mnie w miasteczku kosztuje od 120 funtow jak znalazlam w necie wiec nie wiem czy sie odwaze bo skoro pojde a nie poznam plci a zaplacic bede im musiala to ile takich prob podejme.Wole za te pieniadze cos dla dziecka kupic np lozeczko:(((
zawsze mozna pokupowac na poczatke kolorki neutralne zielone , pomaranczowe, zolte ,kremowe nawet fiolecik na obie plci pasuje bo na poczatkek to kupoje sie rzeczy od 0 do 3 miesiaca a potem reszte mozna jak juz wiadomo kto sie urodzil :-)
 
Fajnie macie ze juz znacie plec i szykujecie wyprawki.Ja tez bym bardzo juz chciala znac ale u nas w szpitalu nie mowia.Przebywam teraz w Uk i przez roznych hindusow u nas nie mowia bo oni podobno jak sie dowiedza ze dziewczynka to usuwaja bo wola chlopakow.A prywatnie u mnie w miasteczku kosztuje od 120 funtow jak znalazlam w necie wiec nie wiem czy sie odwaze bo skoro pojde a nie poznam plci a zaplacic bede im musiala to ile takich prob podejme.Wole za te pieniadze cos dla dziecka kupic np lozeczko:(((
Gosiu tak jak pisze 87zabka kupuj na poczatek neutralne ciuszki :tak:.
Wiem przez co przechodzisz, bo ja tez mieszkalam w Anglii /2 lata/ i cala ciaze tam prowadzilam i tam tez rodzilam. I dokladnie tak jak u Ciebie, mi tez nie chcieli w 20 tygodniu powiedziec jaka jest plec... Ja sie jednak zdecydowalam na dodatkowe usg , ktore kosztowalo wtedy 50 funtow /ale usg dotyczylo TYLKO sprawdzenia plci, niczego wiecej, powiedzieli tylko, ze jesli cos zauwaza i ich to zaniepokoi to wtedy mnie poinformuja/ .

Takze ja na poczatku /dopoki sie nie dowiedzialam ze bede miala synka/ kupowalam neutralne ciuszki, chociaz wlasciwie to w kazdym kolorze poza rozowym :-)
 
reklama
Do góry