reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Jak bylam mala to mama mnie wozila na swoich kolanach :-)

Nie mowie ze to dobry jest sposob, bo w dzisiejszych czasach na drogach nie jest bezpiecznie, ale wydaje mi sie ze nie ma tez co przesadzac....

Fotelik ktory mamy teraz jest bardzo masywny i sztyno sie trzyma. Na pewno nie rozsypal by sie podczas wypadku i wydaje mi sie ze w jakis sposob uchronilby dziecko. A fotelik jest z tych najtanszych...

Wiec to trzeba powiedziec.... ze nie cena czyni fotelik bezpiecznym. Moze sie myle ale wydaje mi sie ze to Aga chciala tez napisac. Ma tanszy fotelik co nie oznacza ze nie jest porzadny.

To czy ktos jest dobrym kierowcom czy nie nie ma tutaj zadnego znaczenia. Wypadki zdarzaja sie kazdemu, a jesli chodzi o zderzenie z tirem to przy takim wypadku chyba nawet z porzadnego fotelika nic by nie zostalo :confused2:
 
reklama
Ewelinka butki wygladaja na fajne. Ja tam nie kupuje bo nike i adidas to nie sa firmy ktore mi sie kojarza z dobrym obuwiem zwlaszcza dla dzieci. Ja mam taka zlota trojce: Elephanten( duzo dobrego slyszalam) Bartek ( specjalistyczny sklep) i Ecco Kids, ktory ma naprawde wygodne i bardzo dobre jakosciowo obuwie- jestem zadowolona. Do chodzenia po domu czy w gosci kupilam Zosi w sklepie EkoDzieciak miekkie buciki ze skory Buciki Weestep Biedronki - 12-18 mies. Weestep - Ekodzieciak :: Sklep i sie ekstra sprawdzaja. Teraz szukam czegos na basen, bo nie ma jeszcze klapek.
 
dziś przyszła przesyłka z czapkami od Jolki - jedna prezentuje biala czapka od Jolki.jpg się tak:
 
jolekj masz kobieto talent :-) Zuzi teściowa zrobiła, a ta moja małpa ściąga taką czpkę z wełny od razu :-(
 
Jolek czapeczki sliczne.Jak ja zaluje ze moje rece nie umieja robic takich cudow, ba nawet prostej kreski nie umiem narysowac:( A Ty jestes kolejna mama ktora robi takie piekne czapki. Mam kilka kolezanek ktore robia na szydelku ale tylko na potrzeby swoich dzieci, bo ponoc to pracochlonne. Podziwiam !!!
 
antar dziękuję za słowa uznania .Och gdybym ja miała dziewczynkę to cała w robótkowych fatałaszkach ,by chodziła.
 
antar dziękuję za słowa uznania .Och gdybym ja miała dziewczynkę to cała w robótkowych fatałaszkach ,by chodziła.

No i ile byś zaoszczędziła na ubrankach, a dzianinki są teraz w modzie :-) tylko ceny tych sweterków już takie mniej zachęcające. Teściowa swoim córkom do tej pory co jakiś czas to jakieś własnoręcznie zrobione bolerko, to ponczo, to tunikę podrzuca. Szkoda, że dla mnie nie ma tyle serca :-p
 
reklama
joluś tak sobie pomyślałam teraz że może dla maluchów czapeczki a dla mamuś majteczki ;-) takie popularne były swojego czasu takie robótkowe :-) a tak poważnie to super są Twoje czapeczki.
Widzę, że temat obuwienia dzieciów był i Ja właśnie szukam czegoś bo to moje dziecko sobie tylko niszczy nogi tym co ma. Kurcze jakoś tak mi dziwnie stawia stopę prawą w bucie, a na bosaka jest ok. Buty są po koleżance więc może jakoś je wychodziła, powyginała, nie wiem sama. Chodzę i szukam teraz czegoś, ale to moje dziecko jakąś dziwną nogę ma chyba że to wszystkie tak, ma wysokie podbicie i są za wysokie w cholewkach, w złym miejscu się kończą i ją mocno ściskają akurat w miejscu gdzie jej sie zaczyna łydka i ma zgrubienie i normalnie już tyle butów mierzyła i nic nie pasuje. Wściekam się bo ona chce chodzić i na spacerach to tylko za rączkę i koniec, a jak widzę jak ona w tych butkach chodzi to mi się bardzo nie podoba. Fajne w deichmanie są, ale nie ma rozmiaru kurcze bo 19 za duże tam jest. W CCC też mi się podobały, ale nie było numeru wcale. Dziewczyny sandałki powinny byc dopasowane dobrze co nie?? żeby nie zachaczało dziecko podeszwą wystającą z przodu, dobrze myślę??

ach a zakupiliśmy fotelik, oczywiście jak to my nie mogliśmy na spokojnie kupić bo to by było podejrzane jakby wszystko gładko poszło, więc wybraliśmy już wszystko, pojechaliśmy do sklepu a tam się okazało, że musimy jednak inny wziąć bo mamy pas za długi z wtyczką i nie daje się przypiąć fotelika, przejrzeliśmy chyba z 5 innych i za którymś razem w kolejnym sklepie pan Nam podpowiedział żeby pas skręcić najzwyczajniej w świecie no i Skończyło się na romerze king plus, ale uważam, żę jest super i Olina polubiła. Wystarczyło ruszyć głową co do tego pasa, ale o mały włos nas facet nie naciągnął na fotelik za 1500 przez ten pas za długi wrr.
Teraz jeszcze szukam spacerówki bo wyjeżdżamy nad morze i dopiero ten wyjazd skłonił mojego męża do przemyślenia moich argumentów co do posiadania nieco mniejszego wózka. Weekend majowy spędziliśmy poza domem z całym załadowanym bagażnikiem i zaczął się zastanawiać że na tydzien to się nie zmieścimy z załadowaniem bagaży i wózka, tak więc siedzę i szukam i będę się cofać co tam pisałyście i co polecałyście :-)
 
Do góry