reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

W listopadowym numerze Mamo to ja jest na temat smoczkow (ale tych "butelkowych") i pisza, ze lepsze sa silikonowe, bo ssie sie go trudniej niz kauczukowy i dziecko musi sie wiecej napracowac, tym samym jest mniejsze ryzyko, ze oduczy sie ssania piersi. A tak w ogole to w gazecie jest fajna wkladka "Leksykon lekow" bez recepty, ktore mozemy podawac maluszkowi na rozne dolegliwosci.

Masz rację szybciej się oducza dziecko od piersi ...mi tak się stało..że trzy m-ce i Kuba już piersi nie chciał:-( przez smoczek kauczukowy( butelkowy)... i te wstrętne kolki:wściekła/y: ....bo podawałam herbatkę
ale człowiek uczy się na błędach i teraz jest mądrzejszy:-D:-D:-D
 
reklama
J ja tez jeszcze nie kupuje..na razie mam tylko kilka ciuszkow:-) bo caly czas mi sie wydaje, ze mam tyyyle czasu. Pewnie jak zaczniemy przygotowywac pokoik to wpadne w zakupy, bo wtedy to bedzie gdzie to wszystko poukladac, a tak to w szafie w kartonie ubranka leza.
 
Ja jeszcze wroce do wozkow. Emkamek z tego co pamietam to Ty kupilas Pliko Pramette. Czy juz macie ten wozek? Czy na razie tylko zamowiliscie? Bo tak ogladam na allegro i one nie maja takiej zwyklej sztywnej gondoli. Czy taka przerabiana sprawdzi sie dla naszych lutowych dzieciaczkow, czy jednak powinny miec one zwykla standardowa, sztywna gondole?
 
Ja jeszcze wroce do wozkow. Emkamek z tego co pamietam to Ty kupilas Pliko Pramette. Czy juz macie ten wozek? Czy na razie tylko zamowiliscie? Bo tak ogladam na allegro i one nie maja takiej zwyklej sztywnej gondoli. Czy taka przerabiana sprawdzi sie dla naszych lutowych dzieciaczkow, czy jednak powinny miec one zwykla standardowa, sztywna gondole?
Yawla w Irlandii nie ma takich ostrych zim, jak temperatura spadnie minimalnie ponizej zera to wszystko, a jesli pojawi sie snieg, to juz w ogole wydarzenie:-D Ale wewnatrz wozka jest jeszcze taka dodatkowa wkladka (Mamas and Papas Soft Pram Liner in Pebble on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 19-Oct-08 15:44:12 BST)) jest dosc gleboka, wiec jesli ubierzesz maluszka w cieply spiworek i otulisz kocykiem to nie powinno Mu byc zimno. A i wlasnie dzisiaj czekam na dostawe wozia i osobno torby. Od wczoraj wypatruje kuriera i listonosza.:-D
 
No, ze nie ma ostrych zim to wiem :tak::tak: tylko tak podpytuje, bo moze ktoras z doswiadczonych mam sie wypowie na ten temat. Ja to bym chetnie zrezygnowala z tej sztywnej gondoli i zastapila ja wlasnie taka miekka wkladka. Taki opis znalazlam do tego wozia "Dzięki zastosowaniu wkładki usztywniającej wózek może pełnić funkcję wózka głębokiego, co oznacza, że nie trzeba dźwigać osobnej gondoli, ani zastanawiać się co z nią zrobić, kiedy dziecko po paru miesiącach z niej wyrośnie. Po prostu składa się w wózku usztywnione ścianki i zapina na ekspres, tworząc w ten sposób spacerówkę !!!!!"
Emkamek wypatruj tego kuriera i zdaj relacje jak sie sprawuja pierwsze 4 kola Twojego synusia.
 
Ja już mam większość rzeczy dla dziecka. Ale osobiście kupiłam tylko wózek. Wszystko mam po siostrrze i kuzynkach. A wózek kupiłam speede quinny. Moja siostra też go używa. Jest lekki, łatwo się składa do samochodu i na co ja zwracałam szczególną uwagę- ma duże kółka, pojedyncze. Kilka kuzynek miało fajne wózki, ale na malutkich, podwójnych kółkach i ciągle coś się blokowało, psuło.
Aha!! kupiłam wózek na allegro.
 
reklama
WolfiA śliczna ta pościel ale pięknie wygląda razem z baldachimem a nie wiem czy ja źle doczytałam czy zestaw NIE zawiera go i nic nie pisze czy można go dokupić .
 
Do góry