reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
GRYZAK GRYZACZEK DO OWOCÓW I WARZYW MUNCHKIN (737432012) - Aukcje internetowe Allegro

mam pytanie
czy ktoś to ma lub tego używał?
bardzo mnie to kusi, słyszałam, że super sprawa!
31CBN68XW1L__SL500_AA220_.jpg
 
Dobra :) dzisiaj kupiłam, więc za kilka dni dojdzie. Czytałam na necie, że fajna sprawa tylko podobno ciężko się czyści.



Martussa wysłała mi smsa, że w Biedronce są kurteczki dla niemowlaków za 26,99. Podobno jest reklama w gazetce Biedronki, ale nie mogłam znaleźć :)
 
Ostatnia edycja:
Larkaa- bo już nie ma:szok: wczoraj wieczorem widzialam, ale wolałam zobaczyć na zywo, zeby byle czego Wam nie polecać... i jest oki-doki, na jeden sezon za małe pieniadze... poszperajcie, może jeszcze znajdziecie, bo to pewno oferta z poprzedniej gazetki. nie wiem, u mnie ni ma biedronki...nam trzeba było do DG jechać;-)i kupilim od razu pieluszki DADA -połowę prawie tańsze od pampków!!:szok: jesteśmy w szoku. ciut są twardsze, ale chyba są ok- Aga Ty chyba Juriemu zakładałaś, Habcia chyba też- sprawdzają sie??? w nocy i tak papmersa zmieniam, bo Młoda sporo sika, więc mi wsio jedno- byleby tylko nie uczuliły... cena atrakcyjna.

aha- są w tej niu gazetce jakieś świecące naklejki na ścianę- właśnie dojrzałam, ale life w sklepie nie widziałam- macie linka http://www.biedronka.pl/str/2/i/6.php
 
Ostatnia edycja:
Martussa ja kupiłam tą kurteczkę z biedronki, wydaje się być oki, taka na chłodniejszą jesień;-) wydaje mi się, że nic lepszego za takie pieniądze nie znajdę:-)
 
Martuś ja je kupuje i dla mnie są rewelacyjne. W nocy niem muszę przebierać i J rzadko kiesy się przesikuje. Czasem jak mu niefortunnie założę. A mała ci przesikuje pieluchę, że jej zmieniasz?? Ja jak nie przesiukuje to nie zmieniam, rano jak wstaje to chyba z 1kg sików, ale skoro ubranko suche to stwierdzam, że nie ma potrzeby.
 
reklama
Do góry