reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
Martuś ja je kupuje i dla mnie są rewelacyjne. W nocy niem muszę przebierać i J rzadko kiesy się przesikuje. Czasem jak mu niefortunnie założę. A mała ci przesikuje pieluchę, że jej zmieniasz?? Ja jak nie przesiukuje to nie zmieniam, rano jak wstaje to chyba z 1kg sików, ale skoro ubranko suche to stwierdzam, że nie ma potrzeby.
Ja tez nie zmieniam pampka w nocy,ale to prawda,ze rano wazy z kilogram a nawet dwa:-D:-D:-D:-D
Martyssa Ja przed wyjazdem z Polski zakupilam DADA i sa spoko:tak: ,chociaz rano sa o wiele bardziej mokre niz papmki :-)
Teraz kupilam Aktiv Fit ..mam je pierwszy razs ...dobre sa?
Jak dla mnie activ fit sa wporzadku,ale tylko na dzien,gdy zmieniam mlodemu pieluche przed kazdym karmieniem,na noc zupelnie sie nie sprawdzaja,bo nie sa az tak chlonne:tak:
 
Larka przylazl Ci juz ten gryzak?

My w biedronce upolowalismy te kurtke..spoko ..tylko wzielam r. 80 i chyba sporawa jednak jest.
A w Lidlu ostatnio wyczailismy spiworki do spania...jak kupilam tak Mlody nauczyl sie spania pod koldra:wściekła/y: przewrotne to moje dziecie.
 
yawla ja też kupiłam tą biedronkową kurteczkę r80, i tak pod spód trzeba coś cieplejszego założyć to większą będzie łątwiej wcisnąć na wszystko;-) w biedronce często są rzeczy dla maluchów więc pewnie i trochę później będą i kombinezony, w tamtym roku przynajmniej były:tak:

nimfii o ile dobrze pamiętam planowałaś kupić Maćkowi podgrzewaną miseczkę do karmienia? kupiłaś?:sorry: bo prędkość z jaką je moje dziecię jest zniewalająca i muszę mu 3 razy podgrzewać zupkę zanim zje i zastanawiam się nad czymś takim BABYONO 3-dzielny TALERZ podgrzewany + sztućce (745293551) - Aukcje internetowe Allegro
któraś ma i się sprawdza?:happy:
 
my używamy z lidla a dzisiaj dostałam z pampersa dwie sztuki na próbe premium care:-)



ja tez mam te pampersy :tak:

anius nie kupilam tego talerzyka :no: ponoc powinno sie go uzywac po 9 msc zycia :sorry: ja mam dwie zwykle plastikowe miseczki i jak chce zeby utrzymalo sie cieplo to miseczke z jedzeniem wstawiam do talerza z wrzatkiem ;-) przez 10 min utrzyma sie cieplo:tak:
 
reklama
Do góry