reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

jolek ja mam kilka zabawek z Chicco ale przyznam ze maly nie bardzo chce sei nimi bawic.. woli gumowe zabawki kupione za 5 zl na bazarze :-D
 
reklama
właśnie mi koleżanka dała cały worek takich starych zabawek jak to te stare grzechotki , kaczuszki gumowe i takie pluszaki bez sierści i to są najlepsze zabawki
 
to widze zeu Was w PL tez nie ma 4. ja wszedzie w UK szukalam i tylko roz 3 i 5 a 4 nie ma :no: nie wiem o co chodzi
ja dziś przekopałam pół góry pieluch i nie znalazłam promocyjnych Pampersów 4 :wściekła/y: spisek jakiś. Wszystkie inne są, firmy inne też mają, a tych nie ma :dry: A my tylko pampków używamy, bo inne u nas nie zdały egzaminu
jolek zgodzę się z nimfii w temacie tych zabawek. Ale u nas i tak królują nieprzerwanie kolorowe gazety, ważne dokumenty mamusi i foliowe torebki :-D
 
Ja kupuje Gracjanowi pampersy 4+ ale tez musze przyznac,ze gdy ostatnim razem pojechalismy na zakupy nie bylo naszych pampkow:baffled:Bylismy w 3 supermarketach i dopiero w tym ostatnim znalezlismy nasze pieluchy
 
właśnie mi koleżanka dała cały worek takich starych zabawek jak to te stare grzechotki , kaczuszki gumowe i takie pluszaki bez sierści i to są najlepsze zabawki

U nas też kaczka gumowa - rewelacja i do kąpania i na matę:tak::tak:. I Bartek jeszcze ma grzechotkę z narysowaną uśmiechnięta buźką i zawsze się cieszy jak mu tą buźkę pokazuję.
 
Dziś byłam u koleżanki, która przywiozła kilka takich tradycyjnych zabawek/grzechotek z Polski. Fionka nie mogła się od nich oderwać. Zastanaiwam się po co tak wydziwiają z tymi zabawkami. U nas w domu hitem jest pilot od tv, Fionka ma swój osobisty, który został kupiony własnie w tym celu (jeszcze dla Ingi, ale ona się szybko zorientowała, ze to ściema i że nie działa więc go porzuciła)
 
Nathalie piloty przebijaja wszystkie zabawki no i jeszcze prawdziwe telefony komorkowe :-D Maji teraz tez najbardziej podobaja sie piloty ale dostaje je tylko u cioci bo my nie pozwalamy bo obslini i przestaje dzialac:-p ale to jest mysl aby kupic jej specjalny :sorry2:
a telefon chicco tez mamy i jak narazie Maja lubi sie nim bawic ale i tak tez przewazaja u nas tradycyjne grzechotki, ktore dostalismy juz nawet nie pamietam po kim bo kazdy cos pooddawal po swoich dzieciach :happy2:
 
reklama
u nas w zasadzie każda zabawka się przydaje i jest fajna, młoda bawi się wszystkim, z tym, że codziennie daję jej inne zabawki, a te którymi bawiła się wczoraj chowam i przez to jej się nie nudzą :)
jedynie wciąż nie może nasycić się myszką i laptopem, bo jej nie pozwalamy się bawić, no ale np przedwczoraj zostawiliśmy ją na chwilę na łóżku, daleko od laptopa, a ona i tak do niego doskoczyła i wyrwała klawisza:sorry2:
 
Do góry