reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

A Gabrys bardzo malo bawi sie grzechotkamia , zajmuje sie raczek tymi miekimi ksiazeczkami , szczeniaczkiem uczniaczkiem , pileczkami ale musze jak larkaa chowac je co jakis czas bo bardzo szybko sie nudzi:tak:
 
reklama
u nas też sprawdzają się "starodawne" zabawki, wszystko co "nowoczesne" interesuje J na 5 sekund. te super zabawki są w większości dla rodziców. A u nas najbardziej sprawdza się plac zabaw, piasek, łopatki, ptaki, psy (psy są mega radochą, J czepie nogami i rękami jak widzi psa), huśtawki i dzieci, to też jest coś co J lubi. W domu to podobnie jak u was, pilot, telefon, klawiatura (dostał swoją, ale moja i tak lepsza:-p:-p:-p), firanki, miski, łyżki, kable, wszystko co upadnie i daje fajne dźwięki, i sama nie wiem co jeszcze. A no i piłki to też coś co mu pasuje.
A nie chowam zabawek, J sam eliminuje to czym się nie chce bawić i tak samo z siebie się chowa. Przez jakiś czas mu nie daje, bo był niezainteresowany. Po jakimś czasie wygrzebuje z dna kosza i czasem się zainteresuje, a czasem dalej stoi fochy.
 
Ostatnia edycja:
to nasze dzieci teraz pokolenie bawiące się pilotami telef.kom. moja uwielbia pilot ale tylko ten działajacy jak dalam jej bez baterii inny to był be i telfon tez cool tylko tak go zaslinie ze nie wiem jak dalej bedzie. a z innych zabawek to grzechotki najrozniejsze kaczuszki itd.
 
ja dziś przekopałam pół góry pieluch i nie znalazłam promocyjnych Pampersów 4 :wściekła/y: spisek jakiś. Wszystkie inne są, firmy inne też mają, a tych nie ma :dry: A my tylko pampków używamy, bo inne u nas nie zdały egzaminu
jolek zgodzę się z nimfii w temacie tych zabawek. Ale u nas i tak królują nieprzerwanie kolorowe gazety, ważne dokumenty mamusi i foliowe torebki :-D

Ja kupuje Gracjanowi pampersy 4+ ale tez musze przyznac,ze gdy ostatnim razem pojechalismy na zakupy nie bylo naszych pampkow:baffled:Bylismy w 3 supermarketach i dopiero w tym ostatnim znalezlismy nasze pieluchy


Jesli chodzi o standardowe Pampersy 4 to u mnie w hipermarketach one sa :sorry2:
tylko ostatnio gdy byla ta mega promocja ze bylo 130 pieluch za 75 zl to wyslalam na zakupy meza i kupil rozmiar 4+ :dry: niestety na Macka troszke za duze bo przesikuje czasem :crazy:

pbg no a oprucz tych grzechotek i gryzaczkow to najlepszymi zabawkami sa przedmioty domowego uzytku :tak: i chyba faktycznie u nas tez gazety rządza:-D
 
dzisiaj najlepszą zabawką okazała się folia po pieluchach .Mały tak długo szarpał ,aż wyszarpał z kąta i z 2 godz spokój , a jaki oburzony jak mu zabrałam
 
Zosia Lubi grzechotki butelki po wodzie Pilot to ulubiona zabawka:-) ale prawdziwy
telefon ma swój taki zabawkowy z biedronki i też jej się podoba,no i ostatnio walec edukacyjny .Turla się za nim gryzie go:-)
Wczoraj postawiłam na podłodze reklamówka z ciuchami dla niej .To tak długo ją szarpała az wszystko wyciągła:-)
 
dzisiaj najlepszą zabawką okazała się folia po pieluchach .Mały tak długo szarpał ,aż wyszarpał z kąta i z 2 godz spokój , a jaki oburzony jak mu zabrałam

i tu chciałam wkleić w odpowiedzi zdjęcie z jaką pasją Zuzia bawi się folią po nowym łóżeczku, ale nie działa mi wejście na kabel od komórki... czyżby wczorajsze ślinienie mojego tel skutecznie popsuło wtyczkę :-p
 
my dostaliśmy właśnie od kuzynki pchacz chicco, jest super! teraz tylko czekać, aż Kalina do niego dorośnie :)
1.jpg
 
reklama
larkaa Macko juz sie bawi tym pchaczem i bardzo go lubi :tak: na razie uczy sie wrzucac klocki do dziórek a takze chwyta grajace elementy... no i stara sie juz wstac chwytajac za poręcz pchacza ;-)
 
Do góry