reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
przedwczoraj w Realu wyczaiłam promocję moich ulubionych (jedwab&bawełna) chusteczek Happy 4pack, gdzie 4,30 za paczkę wyszło :-) a tydzień wcześniej Huggies Classic też jakoś w tej cenie kupiłam 6 paczek :rofl2: chustek mamy na najbliższe 3 miesiące :rofl2:
a teraz zniknęły mi z oczu pieluch Pampersa Sleep and Play, a lepiej chłonęły niż te zwykłe i były tańsze. Widziałyście je gdzieś ostatnio?
 
pbg widziałam w netto ale nie wiem po ile a w Kauflandzie jeszcze kupiłam kaszki bobovita te na mleko za 3,88 a te na wodę były za 4,99
 
Dzisiaj w kielcach była akademia zdrowego rozwoju. Byłam tam i w sumie nudne to było ale za to krzyś się nie nudził i fikał w basenie z piłeczkami. Dostaliśmy próbke pampersa, tych takich pieluchomajtek i powiem wam świetne są dopóki nie znajdzie się w nich ...kupa :) ale i tak kupiłam jedną paczke (drogie cholerstwo jak cholera) i będę ich używać jak będziemy gdzieś jechać bo rzeczywiście super są chłonne...
ups...chyba nie za bardzo ten wątek
 
To w Polsce jest i Kaufland??? Nie wiedzialam, widze, ze sa juz prawie wszystkie wieksze supermarkety niemieckie. :tak:


:tak: w Krakowie na pewno sa dwa :tak:

ja juz tylko Pampersy kupuje na promocjach :tak: inne pieluszki u nas nie zdaly egzaminu :-p


Mamy, co szukaja promocji....
podpowiem wam ze w Biedronce jest czesto promocja Hugissow albo Bella Happy, a tak to w Realu niemal w kazdym tygodniu jest jakas promocja chusteczek nawizajacych albo pieluszek (Pampers, Hugiss, Happy). Ja zawsze do Reala jezdze na zakupy i jak trafie na dobra promocje chusteczek to kupuje od razy z 10-12 opakowan ;-)

No a kaszki mleczno ryzowe z Bobovity zakupilam juz ponad miesiac teny w Rosmanie gdy tez bylo po 4,99zl :happy2: Kupilam wtedy z 10 opakowan, no ale.... leza i czekaja na swoja kolej, bo na razie Maciek ma po nich zaparcia :no:
 
reklama
wczoraj listonosz przyniósł nam zabawkę chico ten telefon . W pudełku z Hippa była promocja .Wysłać chyba 10 opasek ze słoiczka Gerbera no i ja wysłałam . Gdybym miała kupić to nie zrobiłabym tego straszne badziewie ten telefon
 
Do góry