reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Ja ostatnio dostałam 4 reklamówki ciuchów i bucików od koleżanki. Tak się cieszyłam... prawie na darmo. Największą radość sprawił mi właśnie kombinezon. Ale przymierzyłam go niuńce i jest dosłownie na chwilę obecną dobry. Niestety, na zimę już będzie stanowczo za mały :-( I praktycznie wszystkie te reklamówki są na teraz. A zanim dostałam te ciuszki, to już niunię ubrałam i szafę zaopatrzyłam. Szkoda :-(
I ja napewno nie kupię kombinezonu w sklepie. Kupię na allegro. Nie zamierzam wydać więcej kasy niż 50 zł. A ceny sklepowe powalają na kolana.

Co do rajtuz- kiedyś szukałam. H&M, cubus - 25 zł, ReKids - jakoś 15 czy 17, na targu 12, a w Gatta - 8 :-)
Teraz tylko tam będę jej kupować rajtuzki! :tak::-)
 
reklama
Ja kupilam takie chlopiece rajtuzki za 7,90 w Auchan sa super z bawelny a i cena ok w ogole mnie zaskoczyli mieli tez sliczne dresowe spodenki za 4,99 takze ceny konkurencyjne musze przyznac:tak:
 
:confused2: a ja nie mam Auchan.

ja mam tak daleko, że szkoda paliwa :-( a w Realu obok mnie to pełno mamusiek z okolicznych osiedli się schodzi na zakupy - jedyny sklep gdzie wózkiem można wjechać - więc narzucili takie ceny, że bardziej się opłaca wszędzie indziej tylko nie tam dzieciakom rzeczy kupować :-(

zastanawiałam się czy nie kupić małej huśtawki, bo tak ładnie siedzi i się uwielbia bujać wszędzie, a skoczek został u rodziców :-( miała może któraś, bo nie wiem czy te rozkładane są stabilne?
BABYCARE VOLVO HUSTAWKA HUSTAWKI IDEALNY PREZENT ! (727328072) - Aukcje internetowe Allegro
 
Nimfi - 12? A coz to za numeracja??? Moj Julianek ma malutka nozke i kupuje mu rozmiar 17 skarpetek. Najlepiej jedz z synkiem do sklepu i poprobuj rozne rozmiary bucikow. Pamietaj, ze dziecko powinno miec co najmniej centymetr luzu.

11-12 to rozmiar skarpetki , moze liczyli to w centymetrach, nie wiem.... Myslaam ze buciki beda mialy podobna rozmiarowke ale widze ze jednak nie ;-)


Ewelinka Maciek ma 9cm stópki czyli zapewne buciki rozmiar ok 16 tak jak piszesz :tak:

pbg jedne buty dostalam i maly mial w nich stawiac pierwsze kroczki, ale one juz sa za male :-p teraz maciek sam wstaje wiec chce mu kupic buciki to moze latwiej mu bedzie stawac, a jak nie to bedzie poprostu w nich jezdzil w wozku. Jest juz coraz chlodniej wiec w samych skarpetkach moze mu byc zimno.

A kombinezona na zime juz mam , taki z odcietymi stupkami i rekawiczkami w zestawie :tak: mam tez dwie kurtki zimowe :sorry: Wszytsko to prezenty od szwagierek co mieszkaja w Angli
 
Ostatnia edycja:
My puzzle piankowe kupowaliśmy w Realu, były w promocji. Za dwie paczki dalismy ok. 40 zł. Nie pamiętam wymiarów, jak bedę w domu to napiszę.
Ale nie wiem czy warto teraz kupować, bo Karol teraz pełza i złazi z tych puzzli.
Wasze dzieciaczki bardziej mobilne, więc tym bardziej się już nie opłaca.
 
reklama
Ceny kombinezonów i kurtek na zimę powalają, Niki ma po Kubie kurtkę i spodnie od kombinezonu i dwa jednoczęściowe po kuzynce...uffff
Habcia byłam dziś w galerii i wdepnęłam do Mothercare...ładnie wystawiony towar, dużo miejsca i łatwo znaleźć to czego się szuka, jasne pomieszczenie, fajne ubranka....to chyba tyle fajnego;-)
Kupiłam Niki rajtuzki w Re Kids - jedne z przeceny a drugie z new collectoin :sorry:

Akurat wczoraj byłam na L4 ;/ A od dzis do niedzieli wolne. Niedlugo bede miala karte znizkową na 30 %, więc zapraszam :D

Ja ostatnio dostałam 4 reklamówki ciuchów i bucików od koleżanki. Tak się cieszyłam... prawie na darmo. Największą radość sprawił mi właśnie kombinezon. Ale przymierzyłam go niuńce i jest dosłownie na chwilę obecną dobry. Niestety, na zimę już będzie stanowczo za mały :-( I praktycznie wszystkie te reklamówki są na teraz. A zanim dostałam te ciuszki, to już niunię ubrałam i szafę zaopatrzyłam. Szkoda :-(
I ja napewno nie kupię kombinezonu w sklepie. Kupię na allegro. Nie zamierzam wydać więcej kasy niż 50 zł. A ceny sklepowe powalają na kolana.

Co do rajtuz- kiedyś szukałam. H&M, cubus - 25 zł, ReKids - jakoś 15 czy 17, na targu 12, a w Gatta - 8 :-)
Teraz tylko tam będę jej kupować rajtuzki! :tak::-)

Dzięki za cynk :D Tez kupie w gatta :D
 
Do góry