reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

u mnie łózeczko juz stoi, ale pościel głęboko w szafie pochowana. Jak się urodzi synuś to poproszę męza o to aby poscielil. Szkoda, zeby niepotrzebnie sie kurzyla. Ciuszki juz od miesiaca wyprane i poukladane w komodzie. Torba do szpitala przygotowana :D Jetem w pełnej gotowości :)
 
reklama
Ja poprałam prawie wszystko, za wyjątkiem wózka, fotelika samochodowego i leżaczka (stały długo w piwnicy), poprasowane mam tylko pieluchy tetrowe, reszta lezy i straszy :sorry2: Z łóżeczka nie bedziemy korzystać w pierwszych miesiącach, tylko z koszyka, więc pościeli nawet nie prałam na razie. Poza tym już wszystko kupione z wyprawki. Brakuje mi tylko podkładów poporodowych, majtek jednorazowych i kilku rzeczy, które tesciowa ma przywieźć mi z Polski - laktator, rożek, poduszka do karmienia i kosmetyki Nivea baby.
 
widze, ze wszystkie macie rozki - ja nie kupowalam bo wydal mi sie zbedny (moge sie mylic) :confused: mam taki fajniutki spiworek 0-6 msc, kupowalam z zalozeniem ze bezpieczniej i cieplej niz pod koldra w nim bedzie :tak: do karmienia mam poduszke, w wozku kombinezon i kocyk w marcu wystarcza... wiec do czego sluzy rozek?
 
ja już pościeliłam, ale wszystko przykryłam kocem, więc się nie kurzy :-)

muszę sie zabrać za pakowanie torby....
nie mam tylko przewijaka na łóżeczko. ten od łóżeczka był średni, chcę kupić taki sztywny. ale na razie nie kupuję, mąż się zatroszczy o to, już mu pokazałam co i jak.
z kosmetyków potrzebuję oliwkę, choć jakaś w domu jest. mam parę próbek balneum hermal, więc kąpiel mogę już robić. kremy jakieś mam (alantan, sudokrem). nie wiem co jeszcze z kosmetyków??? co polecacie??
 
Malo rzeczy w wyprawki mam w domu - w sumie niemal same ubranka, a reszta rzeczy lezy sobie i czeka u teściów i dziadków - maja wiecej miejsca w mieszkaniu, a u nas w czasie ostatniego remontu nie bylo gdzie wszytskiego ustawic :rofl2:

Termin mam na 20 lutego wiec jak zaczne rodzic wczesniej to juz na głowie męża bedzie zeby wszytsko przywiesc i zmontowac ;-) Nie chce sie stresowac takimi rzeczami jak brak czegos... ;-)

W sumie najwiekszy problem mam z przewijakiem - no bo male mieszkanie wiec miejsca na komode - przewijaka nie ma... A do luzeczka ktore mamy nie ma zamontowanej pólki do przewijania, tylko jest sam materacyk przewijakowy :-p trzeba bedzie cos dokupic
 
Jeszcze chcialam dodac ze ostatnio robilam kosztorys zakupów - wyszlo z tego ze bedziemy musieli wydac jeszcze okolo 2200zl :szok: no a do kupienia mam czesc ubranek, kosmetyki, wózek i fotelik samochodowy.

Nie wiem jak wy ale wartosc calej mojej wyprawki szacuje na jakies 4000zl :-p
 
reklama
Do góry