reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

W#idzę że już pranie przygotowywanie w pełni. My za pranie zabieramy się po Nowym Roku i pewnie zajmie nam to z tydzień;-):-)

Ciuszków nie wygotowuje piorę tak w 60 stopniach chyba że nie wolno to w 40 i w proszku dla dzieci i jest ok, no i oczywiście prasuje.
 
reklama
Widzialam interesujaca pralke Elektrolux :tak: W instrukcji obslugi miala tabelke z wyszczegolnionymi rzeczami jak kazde należy prac i ile ważą :tak:

Takie coś bardzo przydatne, zwlaszcza ze mozna miec nieraz watpliwosci czy nie nastawia sie za niskiej temperatury na ubranka dziecka - lub za wysokiej aby ich nie zniszczyc ;-) Pieluchy tetrowe znajdowaly sie w rubryce - pranie w 95stC :szok: Tak samo bawełniane ubranka chyba, ale nie pamietam dokladnie...No to juz prawie jak gotowanie jednak...
 
nimfii też jestem na etapie zmiany pralki, od 2 tygodni jeździmy i się rozglądamy. Wstępnie chcieliśmy te nowe LG albo Siemens z tym nano silver, ale daliśmy sobie spokój, bo jednak doświadczenie w robieniu pralek oni mają znikome ;/
Właśnie jak będziemy brać to Elektroluxa, tylko szkoda że już im sie skończyła ta promocja, gdzie jest 5 lat gwarancji.
No i chcemy zmienić, tylko wciąż myślimy co ze starą pralką zrobić :)
 
Wlasie dzis doszedl do nas sterylizator mikrofalowy AVENT :D jest rewelacyjny! wlewa sie niecala szklanke wody, wklada do mikrofali na 6 min i juz :D
Mam juz wysterylizowane butelki i laktator :D
 
Habcia po co już teraz sterylizujesz?
Przecież za kilka godzin znowu nabiorą bakterii. A każda sterylizacja NISZCZY butelki i laktator! Nie rób tego "na zapas".
 
Larkaa, jaki problem ze starą pralką? Kupujesz nową, a oddajesz starą. Sklepy mają obowiązek zabrać starą, chociaż niechętnie to robią.
A ja tam piorę wszystko w 40st. czasami w 60 jak rzeczy są bardzo brudne. Pieluch tetrowych nie prałam w 90, tak się robiło kiedyś żeby kupy zeszły :-p Teraz chyba nie ma takiej potrzeby...
 
golimek no właśnie niby tak jest, ale gdzie my nie pójdziemy to karzą płacić za wywóz starej koło 100 zł, a teściowej szkoda kasy, bo zbiera na wakacje w Brazylii na miesiąc czasu (czyt. karze ci jeść śmierdzące (2 tygodniowe) żarcie żeby oszczędzić na jedzeniu po czym pojedzie i kupi sobie firanki za 1000 zł) :/
a my nie dokładamy się nic, bo i tak niedługo chcemy uciekać z tego domu, więc odkładamy na kupkę ile się da.
 
reklama
Do góry