reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Anavel wielki ukłon w stronę Twojego męża. A wiecie ,że ja mam łóżeczko dla dzidzi które ma już 31 lat:szok:Tak tak, ...najpierw to łóżeczko przeżyło mojego brata, później mnie, później moje rodzeństwo cioteczne ( brat i siostra) , później moja córka i teraz bedzie kolejna istotka śpiąca w łóżeczku, które przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Fakt łóżeczko nie wygląda jak te , które teraz są na rynku. Jest już podniszczone, ale odmalowane lakierobejcą , pozbijane i pewnie jeszcze nie jedna kruszynka będzie w nim spała;-)Tylko już nie moja, bo ja więcej dzieci nie planuję:-D
 
reklama
P5311038.jpg

P5311036.jpg



No wkoncu zrobilam fotke to wam pokaze :tak: tak wyglada furka ( na mame nie patrzcie musiala sie wcisnac heheeh)
 
Ostatnia edycja:
minutka to twoja mama??

Asia ja po dwojce mowilam ze wiecej niechce ze nigdy wiecej a teraz 4 w drodze wiec nigdy nie mow nigdy :p
 
minutka wozio prezentuje sie bardzo fajnie :tak:
Kolorki super :-)
Dopatrzylam sie tez lozeczka i poscieli i musze pwoiedziec z erowniez mi sie podoba :-)

Mamusie masz super laske :tak: Myslalm, ze to Twoja kolezanka albo siostra ;-):-)
 
reklama
Do góry