reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Dzieki dziewczeta.
Madziumba patrzac na Twoj suwaczek to masz jeszcze troszke czasu. Ja teoretycznie powinnam jutro rodzic, wiec naszykowalam wszystko i czekam pelna nadziei:-).
 
Anavel śliczne łóżeczko, pozazdrościć męża. :-) Ja musiałam sama kupić i sama skręcić bo mój 2 lewe ręce :wściekła/y:
 
reklama
Co do lozeczka to sie wlasnie dowiedzialam ze wcale nie jest gotowe bo on jeszcze zamierza je rzezbic:shocked2:. Nie wiem skad mu sie tworczosc wziela ale chyba przeszedl na niego instynkt wicia gniazda. Tak mysle, ze teraz jak jest na bezrobociu to moze powinien sie wziasc za robienie kolysek na zamowienie...:-D
 
Do góry