reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Wszystko przygotowane tak bardzo juz chcialam juz miec dzidzie przy sobie a im blizej porodu tym bardzieje chce ta chwile oddalic a mamuska mnie poganaia bo chce juz na spacerki chodzic :p powiedziala ze na ulicy bedzie mowila ze to jej:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
super wózek EXTRA MAMA :tak: - laseczka,
karuzela też fajna.
Byłam wczoraj w sklepie i słuchajcie bardzo podrożały maty edukacyjne, karuzele, zabawki ... nie wiem czy to euro poszło w górę czy efekt Dnia Dziecka:baffled:
 
Widzialm ceny mat edukacyjnych tez mialam wrazenie ze sa drozsze, a kiedy dzidzia zaczyna sie interesowac taka mata???
Moja koleżanka miała od początku i od początku mały sobie leżał, ale to pewnie zależy od mamy.
Ja kupiłam na allegro za 165 zł używaną (taką co można prać) a w sklepie 365 zł :szok: wczoraj widziałam
 
mata fajna sprawa my tez dostalismy od kolezanki po jej synku i tez mozna ja prac w pralce.
Ale mysle ze taka mata napewno przyda sie nam.
Ja mam zamiar kupic jeszcze leżaczek bujaczek nawet juz wypatrzyłam taki z wibracjami, pozytywka i innymi bajerami ale z tym wstrzymam sie jak mała bedzie miała z miesiac bo licze ze ten pierwszy miesiac przespi a potem zrobi sie bardzioej aktywna....czas pokaze jak bedzie:-)
 
blumetka też wczoraj chodziłam za leżaczkiem bo u tej mojej koleżanki super się sprawdza od samego początku.
Ja nastawiam się raczej na ciągły wrzask :-D:-D wolę się miło zaskoczyć
 
My mamy bujaczek Chicco Dreams. Tez ma wszystkie bajery:-). Ma specjalna wkladke w ksztalcie misia dla mniejszych dzieci. Kupilismy jeszcze w Anglii. Tam kosztowal nas 200 zl a na Allegro widzialam za 300 zl i wiecej. Normalnie nieporozumienie.
Co do maty i karuzeli to mam nadzieje, ze dostaniemy w prezencie.
 

Załączniki

  • 645373415.jpg
    645373415.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 28
  • 644123932.jpg
    644123932.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Minutka bardzo fajna karuzelka :-)
Tez chcialam cos podobnego, ale narazie kupilismy bez projektora ;-) sam projektor dokupimy jak maluszek bedzie sie juz interesowal ;-)


Co do mat to ja tez dostalam po kolezance. Upralamw pralce i czeka ;-)
Nie kupowalam bo Sandrusia wcale nie chciala pod taka mata lezec.


Anavel bardzo fajny lezaczek :-)
Ja mam andzieje dostac lezaczko-bujaczko-fotelik od znajomych ;-)
 
Do góry