reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Anavel- super bujaczek :-)
A co do maty to w takim razie bede sie musiala rozejrzec pewnie na allegro bo taniej, w sklapach bynajmniej u mni esa takie ceny ze szok w trampkach normalnie.

martusiu- ja to sie w ogole zastanawiam po co ten projektor jedyny plus to to ze z tej karuzeli mozna pozniej lampke zrobic jak dzidzia bedzie starsza :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczny super rzeczy kupiłyście..
Ja postanowiłam czekać z tymi wszystkim bajerami.
Widziałam u znajomych jak to było, kiedy każdy przychodził w odwiedziny z jakimś większym czy mniejszym prezencikiem i tak im się porobiło, wszyskiego po kilka sztuk :-)
Święta się nie zbliżają więc jak czegoś zabraknie to mam nadzieję że poczta szybko dostarczy...
 
Anavel- sliczny bujaczek
a tak w ogole to racja w Anglii niektore bajery sa naprawde o wiele tansze...szokujace!
ale tez nieco okrojona oferta... kupila baldachimek z PL tzn rodzinka kupila z allegro, ale nie wyczailam ze jest bez stelażu i teaz probuje dokupic. Ciezko troche bo w Anglii nie ma, ale wlasnie zmeczyła jeden sklep by mi do Anglii wyslali i wszytsko wyglada na to ze wysla hehe, ta przesylka to wiecej mnie wyjdzie nic stelaz heheh,no ale wariacji ciąg dalszy :-)
 
Gonia to Ty dokladnie jak ja. Co do ubioru lozeczka to tez wszystko mam z Polski i jeszcze jeden komplet poscieli sama uszylam. Z Anglii przywiezlismy sobie bujaczek, nosidelko, butelki, laktator i 6 wielkich toreb z ciuszkami :-) az do 12 miesiaca zycia bo tam to wszystko bylo nieporownywalnie tansze. Nakupilabym pewnie jeszcze wiecej ale nie mielismy juz miejsca w samochodzie.;-)
 
A ja kupiłam dziś leżaczek, nie chcieli mi go w sklepie rozłożyć, ale kosztował 90 zł z wibracjami 7 melodii firmy BRIGHT STARTS Przyjechałam rozłożyłam i mi się płakać chce :crazy: jakiś niestabilny, małobezpieczny mi się wydaje, a K. powiedział że chiński badziew :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ja już nie mam sił jeździć po tych sklepach i mam dość
 
A ja kupiłam dziś leżaczek, nie chcieli mi go w sklepie rozłożyć, ale kosztował 90 zł z wibracjami 7 melodii firmy BRIGHT STARTS Przyjechałam rozłożyłam i mi się płakać chce :crazy: jakiś niestabilny, małobezpieczny mi się wydaje, a K. powiedział że chiński badziew :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ja już nie mam sił jeździć po tych sklepach i mam dość

ale dupnie! juz wiesz dlaczego nie chcieli rozlozyc w sklepie
 
A ja kupiłam dziś leżaczek, nie chcieli mi go w sklepie rozłożyć, ale kosztował 90 zł z wibracjami 7 melodii firmy BRIGHT STARTS Przyjechałam rozłożyłam i mi się płakać chce :crazy: jakiś niestabilny, małobezpieczny mi się wydaje, a K. powiedział że chiński badziew :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ja już nie mam sił jeździć po tych sklepach i mam dość
A nie mozesz zwrócić albo zareklamować?
 
reklama
Ja mam własciwie chyba wszystko kupione co jest potrzebne. Reszte zakupów na bierząco. Jak juz będę w szpitalu to mąż dostanie liste i pojedzie na zakupy ( niech sie wykaże ;-))
 
Do góry