reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Śliczne sa teraz kolory tych wózków, takie "żywe"... Jak bym miala teraz kupowac wózek to na bank ybrała bym jakis kolorowy, a nie taki jak mam czyli w bezach, ale wtedy kiedy kupowalam myslalam nieco inaczej i chcialam miec jak najbardziej uniwersalny.
Zazdroszcze Wam tych wózków :-)
 
Dziewczynki czy taki kolorek pościeli pasuje i chłopczykowi i dziewczynce ??


SerceLosSrodek.jpg



SerceLosCaly.jpg
 
AnsiaM, kolor brzoskwinki jest sliczny i ciepły.Ja lubie jeszcze pistacje , seledyn(tylko jasny) i żółty. Też uniwersalne. Dzieciaczki ubrane kolorowo beda pieknie kontrastowały z pościela.
Ja ze wzgl. finansowych myśle kupić osobno kołderkę i podusię i kompleciki z 2,3 elementów. Na początek w lecie wystarczy chyba tylko kocyk. Szukam tanich prześcieradełek bo te beda na pewno potrzebne.
 
reklama
Posciel wydaje mi sie ze pasuje i do chlopca i do dziewczynki.

Tau a lato na pewno bedzie cudowne (nie wyglada na to ze mozliwe beda wakacje wiec oby nie za upalne, bo w miescie to koszmar jest powyzej 30:tak:)

A widzialyscie gdzies biala lub kremowa posciel bez zadnych nadrukow? Bo ja kiedys widzialam na allegro, a teraz juz jej znalezc nie moge :confused:
 
Do góry