reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Mi juz nie bedzie potrzebny :) Po tej ciazy juz wiecej niechce moja teoria o stworzeniu mnie do chodzenia w ciazy upadła teraz boje sie porodu Bo skoro ciąże tak kiepsko przechodze to pozostaje mi tylko wyobrazac sobie jaki bede miala poród ;D
 
A to moje ostatnie zakupy:

Rozek - najzwyklejszy, osobiscie nie widzialam potrzeby, ale skoro wszyscy dookola mowia, ze sie przyda, to kupilam najtanszy, aby w koncu dali mi swiety spokoj :-D


Przescieradelko - niebieskie kupilam z jerseyu, a seledynowe i lososiowe z frotty. Zobaczymy ktore w uzytkowaniu zbiora wiecej plusow.

Okrycie kapielowe - mialam juz jedno bialo czerwone, teraz dokupilam trawiasta zielen!


Butelka - Nie wiedzialam jaka, wiec wzielam pierwsza lepsza, padlo na Tommee Tippee


Szczotka+grzebien - naturlane wlosie z NUK, pewnie kazda firma rownie dobra...

Plyn do kapieli - Zdecydowalam sie na Oilatum, podobno fajnie nawilza, nie trzeba uzywac oliwki, do tego bardzo delikatny. Niestety przez pomylke wzielam w optece zwykle Oilatum, nastepnym razem wezme Oilatum Soft

Nozyczki - Tommee Tippee, bo podobal mi sie ich kolor :-D

Jako masc do pupy, to oczywiscie Linomag (zielony), do tego dokupilam masc z vit A, itd :-D

Zaszalałaś Kobieto :-D:-D:-D
 
Witaj jaza2005!

Gratulacje! Kupiłeś przedmiot przez Kup Teraz

Nazwa KOCYK POLAROWY Z HAFTEM 90x110 Miś Mega Hit (numer 568937770)
Cena Kup Teraz 9,50 zł za sztukę
Liczba kupionych sztuk 2
Kwota za kupione przedmioty 19,00 zł
Koszt przesyłki pokrywa Kupujący
Opcje transportu Paczka pocztowa priorytetowa: 11,00 zł
Formy płatności Wpłata na konto bankowe (płatność z góry) ,
Numer konta bankowego 19 1050 1735 1000 0022 9465 1456

Wypełnij Formularz opcji dostawy, aby szybko poinformować Sprzedającego o wybranym sposobie zapłaty i przesyłki.
Dane Sprzedającego slawek0228 (1107):
Sławomir Budynek
\" Fro-Tex \"
Kalinowa 17
62-700 Turek
665528493
fro-tex@wp.pl

Poniżej znajdziesz wiadomość od Sprzedającego. Kliknij, aby ją przeczytać.
Oto wiadomość dołączona przez Sprzedającego
Cieszymy się , że skorzystałeś/-aś z opcji ,,Kup Teraz" na naszej aukcji

Po wylicytowaniu prześcieradeł lub pościeli w e-mailu: fro-tex@wp.pl zwrotnym proszę podać kolor lub wzór zakupionych prześcieradeł lub pościeli .


Do wylicytowanych prześcieradeł frotta w gumkę 90x200 , 120x200 , 140x200 , 160x200 , 180x200 , 220x200 proszę doliczyć koszty przesyłki:

1 - 2 szt - 11 zł
3 - 4 szt - 15 zł
5 - 10 szt - 22 zł

1-2 szt paczka za pobraniem 15 zł
3-4 szt paczka za
pobraniem 18 zł


Do wylicytowanych prześcieradeł frotta w gumkę 60x120 i 70x140 proszę doliczyć koszty przesyłki:
1 - 3 szt - 11 zł
4 - 6 szt - 15 zł

1 - 3 szt za pobraniem 15 zł
4 - 6 szt za pobraniem 18 zł

**********************************************************************

Do wylicytowanych pościeli 160x200 + 1x70x80 proszę doliczyć koszty przesyłki:
Poczta polska:

1 szt - 11 zł
2 szt - 13 zł
1-2 szt paczka za pobraniem 15 zł

***********************************************************************
Do wylicytowanych pościeli 100x135 + 1x40x60 proszę doliczyć koszty przesyłki:
Poczta polska:

1 - 3 szt - 11 zł
4 - 6 szt - 15 zł

1 - 3 szt za pobraniem 15 zł
4 - 6 szt za pobraniem 18 zł

*************************************************************************
Do wylicytowanych kocyków proszę doliczyć koszty przesyłki:
Poczta polska:

1 - 3 szt - 11 zł
4 - 6 szt - 15 zł

1 - 3 szt za pobraniem 15 zł
4 - 6 szt za pobraniem 18 zł

***************************************************************************

Dane do przelewu:

Sławomir Budynek
Kalinowa 17
62-700 Turek

Nr. konta ING o/Turek
19 1050 1735 1000 0022 9465 1456

e-mail: swiatdziecka.turek@wp.pl

Przydatne informacje



Pozdrawiamy,
Zespół Allegro
Kontakt z obsługą Użytkowników
QXL Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-324 Poznań, przy ul. Marcelińskiej 90, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000104322, o kapitale zakładowym w wysokości 1 046 000 zł, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-21-25-257

Dziewczyny, juz pisałam ze jestem słaba z obsługi kompa, chciałam wam wskazać taniego sprzedawcę na Allegro. Nie umiałam dobrze wkleić ale moze ktos będzie umiał to zmniejszyc. Na tej aukcji są jeszcze przescieradełka i podkładki do łózeczka. warto oglądnąć. Wydaje mi sie ze to sa tanie rzeczy, zwłaszcza ze jak zamawia sie wiecej to płaci sie za jedna przesyłkę.A i jeszcze wkleiłam nie do tego wątku, sooorrryyyy! Wiecej nie będę sprawiac kłopotu, czyli bede tylko czytac!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry