reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Tau dodam jeszcze moja opinie :)
Mi bardziej podoba sie ta druga, wydaje mi sie taka bardziej funkcjonalna :)
Co do koloru to fajnie byloby zeby pasowal do Twojego wozka - wiec ja stawialabym na czerwony lub czarny :)
 
Wracajac to tematu - Torba do wozka ;-) znalazlam kompromis, miedzy czarna a czerwna :-D
TORBA NA AKCESORIA HAUCK ESPRIT FLYING E CZARNA (569164516) - Aukcje internetowe Allegro

Co do tych toreb, co podalam wczesniej, kierowalabym sie ku pierwszej... Zdecydowanie wieksza, a jak wiecie kobiety lubia miec w torebkach duzo niepotrzebnych rzeczy wiec automatycznie potrzebuja duzej torby :-D:-D:-D

Ta torba ze wszystkich mi podoba się najbardziej :tak: i też w moim kolorze:tak:. Lubię torby które można przełożyć jak listonosz bo mam wolne ręce. Ale cena jeśli o mnie chodzi koszmarna :szok:.
 
Hej dziewczynki,

Fajne te torebki, ja kupilam taka zwykla torbe ktora i ja i mezus bedzie nosil- do tego okupilam mate do prebierania i reszte tez dorzuce do srodka.

http://www.argos.ie/wcsstore/argos/images/215-0758723A71UC548088X.jpg
moz-screenshot-2.jpg

moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg
 
reklama
Co do tych prezentow to u mnie w pracy mamy fajne rozwiazanie. Jak ktoras odchodzi na macierzynski to skladamy sie i kupujemy jej w bon w sklepie z dzieciecymi artykulami i kazda moze sobie kupic co jej potrzeba. Przy tym nie dajemy tak glupio pieniedzy w kopercie.;-)
 
Do góry