reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
ja nie wierze we wrozki :) ale zawsze chcialam miec 4 tylko moj maz nie bardzo sie zgadzał ale jak los podarował nam Małgosie-jest dzieckiem po tabl.antykoncepcyjnych i minal pierwszy szok to sie nawet cieszyl do 4 musialam go dlugoooo przekonywac zmienial zdanie bardzo czesto najpierw chcial potem nie potem znowu chcial potem mu przeszlo wiec jak juz wymieklam i powiedzial ok skoro niechcesz to ja tez mam dosc hustawki no i bach ciaza w pewnym bezpiecznym dniu skwitowal jasno i wyraznie tak mialo byc :)
 
Pytanie do doświadczonych mamuś:
- co warto kupić w Polsce i przywieźć ze sobą, bo gdzie indziej nie ma?

Ta świąteczna wizyta w kraju pewnie bedzie ostatnią na jakiś czas, chciałabym już zrobić jakieś wstępne zakupy - kremy, lekarstwa, drobiazgi...
 
kochana napewno gruszke do nosa!!! nadmanganian potasu do kapieli (to taki fioletowy proszek odkazajacy) proszek troisty (na wszelkiego rodzaju bóle brzuszków kolek i wzdeć)vit D i C jezeli u was nie podaja nazywa sie odpowednio vigantol i cebion ,Linomag maść -moze ktoras jeszcze cos pamieta :) a najprosciej byloby podejsc do poloznej i zapytac co moze ci byc potrzebne :)
 
Ja zwiozlam sobie pieluchy tetrowe, po w Polsce byly o wiele, wiele tansze.
A czasem dziennie 3 byly umorusane, wiec mialam ich ze 20 i starczylo.
Witaminki dla dzidziusia. Acidolac lub Lacidofil w razie jakis problemow.
Alantal crem na buzke malenstwa jak wychodzilismy na dwor.
Jeszcze czopki glicerynowe, herbatki koperkowe, na przeziebienie i na ulatwienie trawienia z Hippa.
Wiem tez, ze rozki ludzie przywoza bo tu ich nie widac. Ja osobiscie nie mialam.
Jak cos mi sie jeszcze wspomni to doklikam.
 
dziewczyny może stworzmy watek wyprawkowy najwyzej po porodzie go skasujemy jak przestanie być potrzebny ?
 
reklama
Marta spirytusu juz nie sprzeadaja w aptece kazali sami rozrabiac sobie ale wlasnie sól fizjologiczna idealna do przemywania zaropiałych oczek -bron boze rumiankiem!!!
 
Do góry