reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

A my sie zastanawiamy czy lepiej kupic kolyske dla dzidzi czy lozeczko turystyczne,i tak bedzie spalo tylko gdzies pare miesiecy w nim bo pozniej chcemy kupic Viki, lozko z ochraniaczami,wiec malenstwo dostanie lozeczko w spadku po Viktori...

Zastanawiamy sie pomiedzy tymi typami....
 

Załączniki

  • 41YDS8P4NJL._AA400_.jpg
    41YDS8P4NJL._AA400_.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 26
  • pTRUCA1-4557784dt.jpg
    pTRUCA1-4557784dt.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Finanse to fsktycznie ciężka sprawa. My na wyprawkę mamy już odłozone. Do końca roku będę dostawała pensję, a co potem to zobaczymy. Chyba będę musiała wrócić do pracy. To jest jeszcze kwestia otwarta, ale myślę, ze z jednej pensju raczej nie damy rady...
 
My z wyprawką wyrobimy się na spokojnie do końca kwietnia - tak założyłam a później już będziemy zasilać "fundusz pampersowy". Założyłam konto oszczędnościowe w jednym z banków i przelewam tam regularnie jakieś pieniążki....
Ale dzisiaj zrobiłam zakupy, oczywiście na allegro :-):-):-)

spiochyz.jpg
 
No jedyne unisex które mi się podobają, ale zielone też są śliczne.Jeszcze dokładnie 2 tyg i jak dzidzia pozwoli to będę kupować "bardziej konkretne" kolory...
 
Ja też od jakiegoś czasu odkładam pieniążki na koncie oszczednościowym. Tylko niestety mam jeszcze w maju komunię chrześniaka niestety i kloejny większy wydatek przed samym porodem :-(
 
Ja też się cieszę, tato żeglarz będzie zadowolony z takich marynarskich akcentów na ciuszkach:).

Meva specjalnie dla Ciebie. Jak myslalam ze bedzie u nas chlopiec to ogladalam ten zestaw coziennie

eBay.ie: NEW Blue / Navy Baby Bedding Set, 5pcs, NEW COLLECTION (item 250357572097 end time 13-Feb-09 22:18:08 GMT)

Tau Ty to potrafisz wynalezc super ciuszki.

Beatko slicze to lozeczko i kolyska tez. Zaleta lozeczka jest to ze dzidzia jak podrosnie bezie sie mogla w nim bawic i nie wypadnie.
 
Ups to cos mi sie pokielbasilo. A co bedzie jak mojemu malenstwu wyrosnie siusiak??? Bezie sie musial przyzwyczaic sie o imienia i rozowyh sukienek:szok:

Tau - sliczne. Ja tez znalazlam kilka zeczy na allegro ale nie wiem czy jest mozliwosc przeslania do Irlandii no i co z kontem, bo chyba treba miec konto w banku w Polcse.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry