reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

A to moje ostatnie zdobycze, teraz czekam tylko na dostawę:-)
Jeszcze tylko spirytus do pępuszka i będę miała wszystko, spokojnie moge czekac:tak::-)
Zakupy świetne. A co do spirytusu to my dostaliśmy receptę w szpitalu na spirytus z rywanolem. Na szczęście pępek mamy już praktycznie z głowy bo się prawie zagoił :cool2:
 
reklama
Dziewczynki- sliczne wyprawki ahhh musze sie zabrac i fotki porobic naszej wyprawki :-)pewnie zbiore sie jak pojde na macierzynskie


A to moje ostatnie zdobycze, teraz czekam tylko na dostawę:-)

i taki zestaw ciuszków
CUDNY ZESTAW NEXT DLA CHŁOPCZYKA!!! (624093853) - Aukcje internetowe Allegro

:tak::-)
Tak patrze na ten zastaw ciuszkow-fantastyczny! zawsze mi sie wydawalo ze dla dziewczynek wybor jest wiekszy ale jak patrze na to wszytsko to zmieniam od razu zdanie!
a tak poza temat tak patrze na te fotki...czyzby mamusia sprzedajca ten zastaw ubierala malucha w kazdy kolejny ciuszek by mu sesje fotograficzna urzadzic ?
 
Gonia, to nie jest dzidziuś :happy2:
To jest lalka :happy2: taka realistyczna, że aż mnie przeraża :baffled:
Na allegro takie lalki można kupić... bodajże po nazwą newborn czy jakoś tak...
 
Też mi się wydawało, że to lalka, ale potem zgłupiałam.

Mnie też te lalki przerażają troszkę, oglądałam ostatnio o tym program. Jest taka moda w Anglii i są panie (zazwyczaj starsze kobiety), które sobie sprawiają takie dzidzie i udają, że to są prawdziwe dzieci :szok:. Wożą je w fotelikach, przebierają, zabierają na spacery.
 
Gonia, to nie jest dzidziuś :happy2:
To jest lalka :happy2: taka realistyczna, że aż mnie przeraża :baffled:
Na allegro takie lalki można kupić... bodajże po nazwą newborn czy jakoś tak...
tak tak:tak::tak: nawet w ddtvn mówili o tych lalkach całkiem niedawno....nie one troszkę przerazaja i na pewno nie chciałabym takiej miec:sorry2:
 
Też mi się wydawało, że to lalka, ale potem zgłupiałam.

Mnie też te lalki przerażają troszkę, oglądałam ostatnio o tym program. Jest taka moda w Anglii i są panie (zazwyczaj starsze kobiety), które sobie sprawiają takie dzidzie i udają, że to są prawdziwe dzieci :szok:. Wożą je w fotelikach, przebierają, zabierają na spacery.
tez ogladałam ten program....to lalki dla Pan ktore stawiaja na kariere. moim zdaniem to troche dziwne i przerazajace chodzic z taka lalka na spacerki kupowac ubranaka itd...:szok:
 
Monika ciesze sie z egrzeczne dziecko Ci sie trafilo :-):-):-)
Moja Sandrusia tez taka byla :tak::-) Mowia, ze jak pierwsze grzeczne to drugie da popalic :sorry2:Mam nadzieje ze tak nie bedzie ;-)Zobaczy,y niebawem :-D

Sunniva swietne zakupy :tak::-)

Co do lalek to sa starszne :dry:Co nie ktore wygladaja jak martwe dzieci :szok::dry:Nie moge na nie patrzec:baffled:
 
Dziewczęta, z innej beczki... jak wy się bawicie w to allegro? jak się tam licytuje, zamawia i takie tam... bo konto mam ale jedynie sobie patrzę i w brodę pluję bo bym chciała to czy tamto ;-)
 
reklama
Moja Sandrusia tez taka byla :tak::-) Mowia, ze jak pierwsze grzeczne to drugie da popalic :sorry2:Mam nadzieje ze tak nie bedzie ;-)Zobaczy,y niebawem :-D

Nie martw sie Martusia ja mysle ze to nie prawda ze drugie da popalic.Mój syn jak sie urodził to spał po 5-6 h nie miałam co z czasem robic ciagle czekałam az sie obudzi.To samo mi mówili jak drugie sie urodzi bede wiedziała co znaczy dziecko w domku a tu guzik prawda.Urodziły sie blizniaczki i tak samo były grzeczne jak on.Zawsze w domu miałam wszystko zrobione i poprane, obiadek na czas i miałam czas zeby z synkiem sie pobawic.Wiec ja nie wieze w takie cos.Moje odpukac wszystkie były bardzo grzeczne naprawde.A na dodatek praktycznie zadne nie chorowało i odpukac tak jest do tej pory.....nasz lekarz widzi nas bardzo ale to bardzo zadko.....z drugiej strony jak im cos dolega sama je lecze.....:-D:-D:-D
 
Do góry