reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Kluseczka sprobuj sie umyc w delikatnym krochmalu lub jak masz nadmangagianie potasu Jak cos to ja mam zapas tego moge ci podeslac :) moim dzieciom bardzo pomagało jak byly malutkie czasami nawet teraz im serwuje takie fioletowe kapiele :))

a wiecie ze ani ja ani maz nie mamy alergii na nic przeszlo na dzieci z genow rodzinnych Syn nabawil sie astmy z nieleczonej alergii wziewnej i atopowego zapalenia skóry -wina lekarzy ;( a mała diabli wiedza po kim chyba po bracie Jak przychodzi wiosna to skore maja jak pancerze u raków czerwona i skorupowata ,twarda i podchodzaca ropą ;(
 
reklama
Agata- mi juz to zeszlo tylko jakies slady zostaly malenkie. Mam nadzieje ze moja niunia nie bedzie miala takich problemow z alergia. Nie wiem z kad to sie bierze ale kiedys dzieci nie mialy takich problemow.
 
wedlug mnie kochana to wina zywnosci a bardziej tego ze wszystko jest pedzone na chemii za moich mlodych czasow truskawki pachniały i bez obawy mozna bylo jesc prosto z krzaka marchewke prosto z grzadki a teraz wszystko smierdzi chemia niestety :(
 
a wiecie ze ani ja ani maz nie mamy alergii na nic przeszlo na dzieci z genow rodzinnych Syn nabawil sie astmy z nieleczonej alergii wziewnej i atopowego zapalenia skóry -wina lekarzy ;( a mała diabli wiedza po kim chyba po bracie Jak przychodzi wiosna to skore maja jak pancerze u raków czerwona i skorupowata ,twarda i podchodzaca ropą ;(


U mnie w rodzinie też nikt nie ma alergii- TYLKO JA. Jeszcze alergia pokarmowa to pikuś w porównaniu do wziewnej. Jedzenie kontrolujesz i możesz unikać tego co uczula, a wziewna..... masakra. Oddychać musisz, drzewa, krzewy i inne kwitły od zawsze i będą kwitły, zwierząt wszystkich przecież nie wybijesz. No i te przeklęte owady, które niestety zawsze prowadzą mnie do pogotowia:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
Nikomu nie życzę.
 
Macie też dylemat czy kupować płyn czy proszek. Gdzieś czytałam że płyny sa lepsze. Ma sie gwarancję że wszystko się ładnie wyplucze, a jak przypadkiem nasypiemy za duzo proszku to może się on nie dokladnie wypłukac i podrażniać skórę. Nie wiem czy to prawda, ja wybrałam płyn, dla mnie on jest niemal taki aksamitny.
ja kupiłam proszek a zeby nic nie zostawało na ubrankach właczam dodatkowe płukanie;-);-)

witam mamusie :) ja też już mam wszystko dla mojej córeczki...tylko z rozpędu niepotrzebnie kupiłam grubą wyprawkę...przecież w czerwcu bedzie cieplutko i napewno nie ubiorę jej w tą wyprawkę :(:( trudno.... a to wszystko przez ten szał zakupowy :) czasami traci się głowę :) no ale same przyznajcie że jak wchodzi się do sklepu i widzi te wszystkie cuda dla maluszków to odrazu chciałoby się wszystko naraz kupić :):)
no ja też przesadziłam:baffled::baffled: kupiłam gruba posciel i posciel do wózka trzy rożki :szok:...a jeszcze mase rzeczy dostałam( u nas taka tradycja ze ubranka i inne rzeczy po dzieciach a w dobrym stanie kraza po rodzince) potem wszystko spakuje w kartony i zawioze do teściów ( duzy strych mają:-D:-D:-D)

U mnie w rodzinie też nikt nie ma alergii- TYLKO JA. Jeszcze alergia pokarmowa to pikuś w porównaniu do wziewnej. Jedzenie kontrolujesz i możesz unikać tego co uczula, a wziewna..... masakra. Oddychać musisz, drzewa, krzewy i inne kwitły od zawsze i będą kwitły, zwierząt wszystkich przecież nie wybijesz. No i te przeklęte owady, które niestety zawsze prowadzą mnie do pogotowia:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
Nikomu nie życzę.
ja jestem uczulona na komary:szok::angry::angry: wystarczy ze jedem usiadzie a zaczynam sie drapac do krwi az puchnę....no i niestety na nikiel jestem uczulona tez:angry: mam nadzieje ze synek nie odziedziczy po mnie tego paskudzctwa
 
Dziewczynki grubsze rzeczy dla maluszka są jak najbardziej potrzebne. On na początku musi być ciepło ubrany. Ja wyszłam z założenia że w czerwcu jak się mały urodzi to będzie ciepło i nakupiłam jak głupia bodziaków z krótkim rękawem a zapomniałam o cieplejszych rzeczach i masz ci babo placek. Moja mama musi teraz mi ubranka dokupować bo maleńki potrzebuje więcej ciepła na początek. Już nie mówiąc o tym że jak nas ze szpitala wypisywali to pani położna kręciła nosem że a to czapka za cienka a to kocyk za cienki itp. Ubrała go jak mumię tak że tylko twarz mu było widać i to też nie za bardzo :-D Także jeszcze tych ciepłych rzeczy nie chowajcie bo mogą się przydać :tak:
 
reklama
Dziewczynki grubsze rzeczy dla maluszka są jak najbardziej potrzebne. On na początku musi być ciepło ubrany. Ja wyszłam z założenia że w czerwcu jak się mały urodzi to będzie ciepło i nakupiłam jak głupia bodziaków z krótkim rękawem a zapomniałam o cieplejszych rzeczach i masz ci babo placek. Moja mama musi teraz mi ubranka dokupować bo maleńki potrzebuje więcej ciepła na początek. Już nie mówiąc o tym że jak nas ze szpitala wypisywali to pani położna kręciła nosem że a to czapka za cienka a to kocyk za cienki itp. Ubrała go jak mumię tak że tylko twarz mu było widać i to też nie za bardzo :-D Także jeszcze tych ciepłych rzeczy nie chowajcie bo mogą się przydać :tak:

Z wcześniakami tak to jest, nie umieją jeszcze regulowac temperaturki. Ale kilka cieplejszych ciuchów też mam, tu nie jest zbyt ciepło, ale w zeszłym roku dopiero w czerwcu zaczynał się robić upał. więc zobaczymy.
 
Do góry