reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
hahah...misiu musi być boski. tylko kochana czym mu pupe smarujesz? bo przy tak rzadkim wymienianiu pieluchy to odparzenia murowane.
a tak poważnie, to ja też już muszę pieluchy kupić, przy małym używałam oryginalnych pampersów i teraz chyba tez je kupię, czekam jeszcze na maść pośladkową z Ziajki , choć u nas w szpitalu dawali wszystkim chyba Alantan Plus jeśli dobrze pamiętam, no ale w czasach kryzysu lepiej mieć swój ;-). Tak więc wyprawka cała już gotowa, wszystko czeka w torbie lub na półeczkach. Aż milo popatrzeć :-)
 
Ja dokupiłam Małemu do szpitala( u nas trzeba mieć w szpitalu swoje pieluchy chusteczki i krem) pieluchy 1-newborn z belli, nie wytrzymałam i otworzyłam- jestem mile zaskoczona:tak:, wyglądają jak pampersy newborn nawet mają taką siateczkę na kupkę:-D, do tego mają wycięcie na pępek i do pieluszek dołączone są woreczki na zużyte pieluszki i cena też ok 19 zł za 42 szt.:-)-zobaczymy czy spodobają się Małemu:-)
 
Anulaws-ja mam chicco trio jest bardzo podobny do coneco,właśnie gondola jest nakładana na spacerówkę, też na początku byłam trochę tym rozczarowana, ale po złożeniu okazało się to fajnym rozwiązaniem bo gondola jest dodatkowo zabezpieczona i łatwiej się ją montuje niż na gołym stelażu:-)
 
Gumisiu, a masz możliwość, że budka zostaje, montujesz ewent fotelik i możesz niunię przykryć tą budką? masz taką możliwość?
 
W tym modelu każda część ma swoja budkę, fotelik swoją, gondola swoją i spacerówka taką duża z szybkami:-)

Wow!!! bo tak właśnie ma moje koleżanka w hebarcie bodajże... że fotelik jak postawisz rączkę to automatycznie się budka robi, w gondolce, a teraz jak korzysta ze spacerniaczka, to ta sama budka jest, tylko że może odsunąc kawałek z tyłu tej budki i dzidzia ma chłodno w główkę... takiego ma wynalazka :-)
no to masz super wózio :-D
 
reklama
Ja dokupiłam Małemu do szpitala( u nas trzeba mieć w szpitalu swoje pieluchy chusteczki i krem) pieluchy 1-newborn z belli, nie wytrzymałam i otworzyłam- jestem mile zaskoczona:tak:, wyglądają jak pampersy newborn nawet mają taką siateczkę na kupkę:-D, do tego mają wycięcie na pępek i do pieluszek dołączone są woreczki na zużyte pieluszki i cena też ok 19 zł za 42 szt.:-)-zobaczymy czy spodobają się Małemu:-)

Kupiłam głupia dwie paczki tych 1 z belli... zużyłam może z 15-20 szt bo były na Julkę za małe i za ciasne... skorzystała siostra cioteczna co urodziła 3 mce po mnie, a ja dostałam pampersiaki i były git...
 
Do góry