reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

śliczne są te bujaczki , też planuje taki zakup bo podobno można maleństwo w tym trzymać od samego początku , mam juz taki upatrzony na baterje i samo będzie młodego bujało. nieznalazłam fotki w necie więc wkleje jak zakupie.
 
reklama
oj Ewunia rozgladamy sie a czasu coraz mniej:tak: widzialam u nas w jednej hurtowni calkiem fajny -bo taki malutki ale nie pamietam nazwy- no i nie drogi, jednak wciaz mysle nad tą kariną corrado. a co do komisow to tez z mężem patrzelismy i powiem Ci ze ceney sa zblizone do cen nowych wozkow wiec nie oplaca sie zupełnie- zreszta nie ma nic ciekawego( bynajmniej u nas w komisach), .jak sie tak bede zastanawiac to mala sie urodzi i zostanie bez wozka:-D

Aniu, moja mała będzie z goła pieluchą latać chyba, bo się zastanawiam, kiedy przywieźć wyprawkę od mojej mamy i zrobić z nią porządek :-D a zawsze zapominam :-) ja głęboki wózek mam lipny niestety... póki co się nie rozwalił jeszcze, za to spacerówkę mam coneco i Julka jest wniebowzięta, najchętniej by z niego nie wyłażiła :-D
 
Ja nadal pozostanę przy Jedo Bartatina, na aluminiowym stelażu i zawieszeniu na pasach. W poniedziałek byłam w hurtowni, ale bartatina akurat się wyprzedała , więc mogłam sobie "pobujać" podobną Pati. Mam nadzieję używać początkowo gondoli jako kołyski, a duże koła na pewno sprawdza się na leśnych ścieżkach.
Wózek jest duży, więc na zakupy będzie opcja fotelik albo wiązana chusta.
 
Mam pytanie kobietki czy ktoras z was kiedys uzywala pieluszek - TESCO??? Wyslalam meza po pampersy do Tesco- mowie zolte opakowanie Pampers od 2-5 kg no i przynios- zolte od 2-5 tylko TESCO a nie Pampers. Ja jako nie oswiaczona mamusia nie wiem czy one sa ok. Wygladaja niby normalnie i maja oslonke na pepuszek ale...
 
kluseczka ja mysle ze wyjdzie w praniu one napewno sa inne niz w pl nawet orginalne pampersy sie roznia musisz sprobowac poprostu ..
 
Aniu, moja mała będzie z goła pieluchą latać chyba, bo się zastanawiam, kiedy przywieźć wyprawkę od mojej mamy i zrobić z nią porządek :-D a zawsze zapominam :-) ja głęboki wózek mam lipny niestety... póki co się nie rozwalił jeszcze, za to spacerówkę mam coneco i Julka jest wniebowzięta, najchętniej by z niego nie wyłażiła :-D
ja wlasnie dzisiaj ogladalam na allegro wozeczki coneco i to jest chyba to o co mi chodzi:)dzieki za podpowiedz. z braku laku mam jeszce wozek po starszej córce (8lat) ale to taka landara i ciezki jak diabli ze do samochodu nie ma szans zeby wszedł:):-):-Djak kupie juz wozeczek dla Nadi to ten stary oddam - nie wiem moze do pck:happy2: a to jest wozeczek z allegro- tez nie drogi wiec musze sie jeszcze skonsultowac z mezem i uzbierac pieniadze:):-) Wózek wielof. Galaxy CONECO SUPER WYPRZEDAŻ HIT (624575696) - Aukcje internetowe Allegro nie podoba mi sie tylko ze gondola jest nakladana na spacerowke:///// hmmmmm....wybredna jestem na maskre nie?
a co do wyprawki to mam juz prawie wszystko hmm chyba:)))) a na kiedy masz termin - ja na 15 czerwca - chociaz mam nadzieje ze predzej....pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Hmm czyli zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. W kazdym badz razie J wczoraj cwiczyl na misiu i do dzisiaj jest sucha wiec moze bedzie ok;-)
 
Kluseczko to 30sztuk spokojnie starczy Ci na miesiac ;-), tak dla wlasnego dobra i nie wyjscia z wprawy proponuje profilaktycznie zmieniac raz dziennie mimo tego ze wciaz jest sucha! ;-)

Alez oczywiscie dzisiaj miskowi tez zmienie a za jakies 2 tyg moze kupie juz wieksze jak mu pepek odpadnie;-):-D
 
ja wlasnie dzisiaj ogladalam na allegro wozeczki coneco i to jest chyba to o co mi chodzi:)dzieki za podpowiedz. z braku laku mam jeszce wozek po starszej córce (8lat) ale to taka landara i ciezki jak diabli ze do samochodu nie ma szans zeby wszedł:):-):-Djak kupie juz wozeczek dla Nadi to ten stary oddam - nie wiem moze do pck:happy2: a to jest wozeczek z allegro- tez nie drogi wiec musze sie jeszcze skonsultowac z mezem i uzbierac pieniadze:):-) Wózek wielof. Galaxy CONECO SUPER WYPRZEDAŻ HIT (624575696) - Aukcje internetowe Allegro nie podoba mi sie tylko ze gondola jest nakladana na spacerowke:///// hmmmmm....wybredna jestem na maskre nie?
a co do wyprawki to mam juz prawie wszystko hmm chyba:)))) a na kiedy masz termin - ja na 15 czerwca - chociaz mam nadzieje ze predzej....pozdrowionka

Aniu, ja mam termin na 17, ale liczę że 9 będzie po wszystkim... co do coneco, ja kupiłam spaceróweczkę coneco polo, jestem bardzo zadowolona bo mało zapłaciłam (raptem 280 zł) a wózeczek jest super :-) a z tego co pamiętam, ten coneco galaxy jest z fotelikiem /:-D więc wybór jak dla mnie trafiony :-D ja mam mały fotelik dla noworodka coneco i tez jest super!!! jedynie mi brakuje głębokiego wózeczka coneco i będe mieć wszystko z tej firmy ;-) ale kogo znajomego nie spotakm, to jeździ coneco, więc to mówi chyba samo za siebie :-)


http://www.allegro.pl/item617959764_wozek_wielofunkcyjny_coneco_v3_wys0zl_ok_kapi.html#gallery
może tu jeszcze zajrzyj????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak mu pepek odpadnie i jak bedziesz go dobrze karmic! Dobrze - znaczy lepiej niz siebie chudzino jedna!:-D

Ale ja na prawde nie jestem chuda. musze dodac jakies fotki normalne:cool2:- waze 74 kg przy wzroscie1.65- a misia dokarmia tatus bo jest na przymusowowym taciezynskim nie wiem tylko czy piersia czy butelka:-D
 
Do góry