reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
Martusia świetne bodziaczki.
To mi przypomniało że i ja muszę zapolować na bodziaki z krótkim rękawem, bo narazie mam tylko z długim.:tak:
 
Dziewczyny piękne ciuszki:tak:.
Już wiem dlaczego mamy szaleństwa w tytule;-):-D

je również podpisuje obiema rękami :-D przez wczorajsze zakupy dla małej, nie zrobiliśmy pozostałych zakupów ...

efekt: brak miejca na kolejne rzeczy dla małej (mebelki będa dopiero w przyszłym tygodniu) ale za to pusta lodówka i brak obiadu :szok: :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzis zakupilam tez takie bodziaczki :-D

img9735j.jpg

Prześliczne te bodziaki !!! pozazdrościć :-)
 
A oto moje nowe zakupy. Tzn wylicytowane zapłacone ale jeszcze nie przyszły :-D Troszkę musiałam zdjęcia poprzerabiać, nio ale... :-D
 

Załączniki

  • nowe zakupy.jpg
    nowe zakupy.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 33
Raaany, jakie te wszystkie ciucholki, których fotki wklejacie, słodkie są! Ja tak się przyglądam i coś mi świta, że nie mam pajacyków, hmm... :confused:

Zaraz zrobię przegląd i może nieco popstrykam, to może i ja zrobię pokaz niemowlęcej mody :-D

Aktualizacja:
Wrzucam kilka fotek :-D

To oczywiście nie są wszystkie rzeczy, jakie mamy - wybrałam poglądowo parę najfajniejszych. Zresztą moja Frysia poukładała wszystko w specjalnej szufladzie, którą zarządza, i nie mam odwagi jej się tam mieszać :tak:

Zobacz załącznik 122047

Zobacz załącznik 122048

Zobacz załącznik 122049

Zobacz załącznik 122050

Moja ukochana kolorystyka to beże, biele, wanilia itd. Inne kolory kupuje w większości babcia :tak:

Pochwalę się, że ciuszki na ostatnim zdjęciu (poza galotkami) zostały kupione w Biedronce (!) po dosłownie 4 zł za sztukę, o ile się nie mylę. Są wykonane z przyjemnej w dotyku bawełenki 100%, a stylistycznie - moim zdaniem nie ustępują w niczym "firmówkom" ze zdjęć wyżej.

Ach, jako że spodziewaliśmy się Benia, mamy również trochę rzeczy typowo chłopięcych, ale myślę, że że bez problemu skomponuje się je z typowo babskimi szmatkami i Ksenia będzie się w nich super prezentowała ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry