reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Cześć dziewczyny :-) Czy słyszałyście coś może na temat wózka Bexa B3 lub Jedo Fyn ? Na razie zastanawiamy się nad tymi dwoma i powiem szczerze że mamy mały problem , ponieważ jest to nasz pierwszy wózek i wybór jest dość trudny . Może Wy macie jakieś swoje typy wózków , najlepiej żeby były pompowane koła , ważył do 14 kg i się łatwo rozkładał . Mieszkamy na 4 piętrze więc wóżek musi być w miarę lekki .
Tu wklejam dwa linki do tych wózków :
BEXA B3 wózki 3w1 + fotelik samoch KOłA pompowan (534193973) - Aukcje internetowe Allegro

JEDO FYN 3 ds Classic i FreeLine + GRATISY W-WA (528673741) - Aukcje internetowe Allegro
Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź .





Witam, ja jestem posiadaczką BEXY 4 kołowej:))) jestem z tego wózka BARDZO ZADOWOLONA!!!! i moje dziecko takrze:tak:
Jest funkcjonalny, bo...... bardzo dużo urzywałam fotelika samochodowego montowanego na ramę wózka, to sie sprawdza np. podczas wypadu do sklepu. Dziecko zasypia w aucie a my go potem delikatnie przepinamy na wózek i robimy spokojnie zakupy ze śpiącym maluszkiem:) Oprucz tego gondola jest naprwdę spora, w porównaniu do innych firm. Mi służyła do tej pory(7 miesięcy). Obecnie zmieniłam ją na spacerówkę, bo mój maluch był ciekaw świata i ładnie już siedzi, a przecierz jak będzie miał ochotę na drzemkę to rozłoże mu oparcie prawie na leżąco. Koła są pompowane, piękne felgi, na co zwrócił uwagę mój mąż:) prowadzi się SUPER!!!! Cena wózka jest bardzo przystępna:tak: w Zabrzu w sklepie zapłaciliśmy 1330zł wraz z fotelikiem. A KOLORY poprostu BAJKOWE, ja mam złoty brąz z dodatkami w koła zielono niebieskie jak na twoim linku do allegro ma ten zielony wózek.
Naprwadę wózek GODNY POLECENIA Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!!!
A i w razie czego nie ma problemu z serwisem( choć nie musiałam korzystać) bo to polski producent. Nie jakiś made in china:sorry2:
w razie czego odpowiem na wszelkie pytania:yes:
POZDRAWIAM
 
reklama
Ale żeś mi teraz namieszała kobieto ;-) Sa sliczne, szkoda tylko, że nie ma regału takiego jak jest pokazany na zdjęciu glownym. Bardzo mi sie podobaja i zaczynam sie wahać ... ;-):-)
 
Ale żeś mi teraz namieszała kobieto ;-) Sa sliczne, szkoda tylko, że nie ma regału takiego jak jest pokazany na zdjęciu glownym. Bardzo mi sie podobaja i zaczynam sie wahać ... ;-):-)

cieszę się że ci się podoba, a dodam, że widziałam te mebelki na żywo i wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu :-) ale niestety w baby vox jest tylko komoda, przewijak, szafka wisząca, łóżeczko, materacyk i szafa ....

ale resztę można dokupić z kompletu młodzieżowego :-) to jest dokładnie ta sama seria i tak też planuję zrobić jak ola urośnie - z przewijaka zostanie tylko komoda, z łóżeczka tapczanik i dokupię szafkę na książki i burko :-D
 
Widze, ze nadszedl czas na meblowanie :)
Sliczny ten komplet z BABY VOX bo taki niespotykany.
Powodzenia w podejmowaniu decyzji :)
 
ja już wybrałam i zamówiłam :)

a oto moje ostatnie nabytki (świerzo odebrane od sąsiadów:-D)
 

Załączniki

  • rożek i kocyk.jpg
    rożek i kocyk.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 34
  • przewijak.jpg
    przewijak.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 35
  • body.jpg
    body.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 31
  • ciuszki nowe.jpg
    ciuszki nowe.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 29
Jakież to szczęście, że my nie mamy osobnego pokoju dla Kseni - trochę forsy zostanie w kieszeni ;-)

U nas Frysia ma urządzony pokoik - dolne piętro łóżka jest przewidziane dla Kseni, jak dorośnie i tylko komodę i szafę chcę wymienić na 2 pojemniejsze komody, żeby każda dziewczynka miała swoją.

Co do szafy, to muszę Wam powiedzieć, że Frysia ma swoją, taką z wieszakami, i właśnie z niej chcę zrezygnować, bo to się w ogóle nie sprawdza przy małych ciuszkach - co najmniej takich do 140 cm :tak:

Szafa zajmuje dużo przestrzeni (także w górę), a właściwie to wisi w niej powietrze. Dlatego chcę właśnie wymienić wysoką szafę na znacznie niższą komodę, która ma dużo szuflad i będzie można ciuszki posegregować i utrzymywać w porządku.
 
Witajcie
Wklejam zdjęcia tylko częsci moich ubranek, których się dorobiłam, bo wszystkich nie dałabym rady.

A tu następna część ubranek.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0007.jpg
    Zdjęcie0007.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 39
  • Zdjęcie0006.jpg
    Zdjęcie0006.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 35
  • Zdjęcie0005.jpg
    Zdjęcie0005.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 35
  • Zdjęcie0004.jpg
    Zdjęcie0004.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Szalejecie babeczki, ciuszki extra :-) Moja silna wola coraz słabsza sie staje. Chyba po piatkowym D4 i poniedziałkowej wizycie no i mam nadzieję tez po tym jak usłyszę ( oby dobre ) wieści z genetyki rzucę w wir zakupow !:-)
 
reklama
Dziewczyny prześliczne te ciuszki, mebelki też bardzo fajne:tak: U nas mały będzie na początku w naszej sypialni, więc mebelków nie planujemy, mam po Majci łóżeczko, komodę i szafkę, ale takie nie dzieciowe, bo przez pierwszy rok jej życia mieszkaliśmy w kawalerce i trzeba było kupić uniwersalne. Teraz posłużą maluszkowi a Majce urządzimy pokoik, mam tylko nadzieję, że będzie chciała w nim spać:-)
 
Do góry