reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Z2599_F.jpg


Madziumba - kocyki ażurowe, to coś takiego . Jakby robione na szydełku, z dziurkami.
Są lekkie i przewiewne i podobno bezpieczniejsze dla niemowlaków, w razie jakby się nimi niechcący przykryły, to się nie uduszą, bo przez te dziurki mogą oddychać.
 
reklama
Kolejna zmiana koncepcji nastapila i uleglam pod namowami mojego męza ... uzadzamy jednak pokój dla młodego :-) Jako że kasy wydawać nie mam zamiaru nie wiadomo ile poszukalam w internecie dośc fajnie wyglądajace mebelki za chyba nie dośc wygórowana cenę.
Meble dla dzieci, pokój, meble dziecięce i młodzieżowe, pokoje dla dzieci
Prawdopodobnie padnie na ten zestaw Dziecięcy pokój | pokoje, meble - ATB ( IVO )
Jak juz podjęclismy decyzję o kupnie mebli to tym samym musimy odrazu pomysleć o malowaniu pokoiku. Chyba za jakies 3-4 tyg powinno byc po wszystkim i moze będe mogła juz sie pochwalić efektami :-)
Aaaaaaaaa, kupiłam torbę do wózka :-) Jednak wybór padl na tą firmy Kees - TORBA DO WÓZKA MARKI KEES Z PRZEWIJAKIEM (580209155) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. . Kupilam bezpośrednio w sklepie bo cena dokladnie taka sama, a po kiego płacic za dostawę :-) Juz wisi na wozku i czeka :-)
 
Madziumba - kocyki ażurowe, to coś takiego . Jakby robione na szydełku, z dziurkami.
Są lekkie i przewiewne i podobno bezpieczniejsze dla niemowlaków, w razie jakby się nimi niechcący przykryły, to się nie uduszą, bo przez te dziurki mogą oddychać.

Dzięki, super są te kocyki :-).
 
Kurcze tak czytam co juz kupilyscie i co ktora radzi zeby kupic lub nie i juz glupieje:-D Ja na razie mam tylko kilka ubranek i zero pomyslow na to co dalej kupowac...ehhh:-) To moje pierwsze Malenstwo i czuje sie czasami jak dziecko bladzace we mgle:-D
Ale wasze niektore zdobycze sa obledne:-D
 
Co do kocyków, to ja kupiłam takie:


Jeden polarowy ( biały), drugi cieplejszy. Bo przecież będą służyć dłużej, nie tylko na lato. A że akurat była przecena......;-) Mam zamiar jeszcze dokupić taki cieńszy, ażurowy, bo ponoć najlepszy dla niemowlaka.

A te dwa z prawej, to ręczniczki z kapturkiem :)


przecudne !!!
 
Ticolor z nieba mi spadłaś z tymi mebelkami :-) mieliśmy mebelki dostać w spadku (komodę, łużeczko i szafkę) ale okazało się, że spadek może przejść na naszą własność dopiero w czerwcu (a może i później) więc musimy się zaopatrzyć w mebelki - chciałabym ładne mebelki w rozsądnej cenie gdyż nie planowaliśmy tego wydatku :szok:

macie jakieś inne komplety na oku w rozsądnej cenie ?
 
Tricolor fajne mebelki coraz bardziej żałuję że moja Córcia nie będzie miała swojego pokoju . Torba też fajna :tak:
 
Ticolor z nieba mi spadłaś z tymi mebelkami :-) mieliśmy mebelki dostać w spadku (komodę, łużeczko i szafkę) ale okazało się, że spadek może przejść na naszą własność dopiero w czerwcu (a może i później) więc musimy się zaopatrzyć w mebelki - chciałabym ładne mebelki w rozsądnej cenie gdyż nie planowaliśmy tego wydatku :szok:

macie jakieś inne komplety na oku w rozsądnej cenie ?

Klamka zapadła i zamawiamy ten komplet IVO :-) Innych mebelków juz nawet nie szukam. Tutaj cena jest wydaje mi się dośc dobra, a inne firmy maja o wiele drozsze komplety. Stwierdzilismy, że te meble z płyty pewnie posluża dziecku z 5-6 lat, gora 7 i wtedy bez zalu wyrzuci się je, a wtedy kupimy juz takie mebelki bardziej "dorosłe" z biurkiem itp.
Na allegro moja sasiadka wynalazla ta firmę Przedmioty użytkownika - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. i wzorując sie na ich mebelkach zlecila stolarzowi zrobienie mebli do pokoju jej synka. Fajnie wyszło no i tanio. Z tego co widzę chyba ta firma nie ma w ofercie lozeczek.
Chyba Ci nie pomoge za wiele. Muszisz przeszukac po prostu internet, może znajdziesz cos ciekawego i taniego:-)
 
reklama
Do góry