reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Jako że wózek dostanę "w spadku" od szwagra, nie miałam okazji decydowa o jego kolorze, więc będzie szaro - czerwony TAKO. Sama bym wybrała inny kolorek, ale wózeczek nie jest brzydki, i co najważniejsze - w tym tygodniu do mnie dojedzie:). To będzie pierwsza duża rzecz dla Misi, cała reszta na razie upchała się w dwóch torbach i na razie nie widać w mieszkaniu że dziecko ma przyjść na świat. Cieszę się na ten wózek:tak:.
 
reklama
Jako że wózek dostanę "w spadku" od szwagra, nie miałam okazji decydowa o jego kolorze, więc będzie szaro - czerwony TAKO. Sama bym wybrała inny kolorek, ale wózeczek nie jest brzydki, i co najważniejsze - w tym tygodniu do mnie dojedzie:). To będzie pierwsza duża rzecz dla Misi, cała reszta na razie upchała się w dwóch torbach i na razie nie widać w mieszkaniu że dziecko ma przyjść na świat. Cieszę się na ten wózek:tak:.

A ja wózek od siostry dostanę :tak:szaro-beżowy Peg Perrego. Wiesz jak mówią "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda":-D
 
Dziewczyny a co myslicie o takim czyms:

87184376.jpg
 
Miałam cos podobnego do moje 2 córki i używałam tylko jako przewijak (był na górze a jak sie go podniosło to była wanienka pod spodem). Jesli chodzi o wanienke to była mało praktyczna najpierw noszenie wody do kąpania a pozniej jej wynoszenie po.
 
irka niestety gosc nie odpowiedzial na mojego maila i wydaje mi sie, ze juz nie odpowie:no: No coz niektorzy sprzedawcy sa tacy nieodpowiedzialni:wściekła/y:
 
Dziewczyny a co myslicie o takim czyms:

87184376.jpg

Ja też się swego czasu nad tym zastanawiałam, ale stwierdziłam, że chyba nie będzie praktyczny. Przede wszystkim wanienka nie jest za duża i z tą wodą faktycznie nie najlepiej. Myślałam żeby go postawić w pokoiku ale w czasie kąpieli chyba byłaby powódź naokoło :-) No i zdecydowałam się na wanienkę , ale ze stojakiem, bo moje plecy inaczej by nie wytrzymały;-)
 
Witajcie ,
właśnie wróciliśmy od znajomych. Koleżanka u której byliśmy uszykowała mi dwie pełniutkie siatki ciuszków. Więc jeżeli chodzi o rzeczy to na biedę mam. Jak jutro znajdę chwilkę czasu zrobię zdjęcia i wkleję.
 
Co do kocyków, to ja kupiłam takie:


Jeden polarowy ( biały), drugi cieplejszy. Bo przecież będą służyć dłużej, nie tylko na lato. A że akurat była przecena......;-) Mam zamiar jeszcze dokupić taki cieńszy, ażurowy, bo ponoć najlepszy dla niemowlaka.

A te dwa z prawej, to ręczniczki z kapturkiem :)
 

Załączniki

  • DSCF0015.jpg
    DSCF0015.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 35
Dziewczyny a co myslicie o takim czyms:

Martusia widziała to wczoraj w naturze i muszę powiedzieć, że jest to stojak o dużym gabarycie i w związku z tym trzeba mieć dużą powierzchnię :tak:

Co do kocyków, to ja kupiłam takie:
Jeden polarowy ( biały), drugi cieplejszy. Bo przecież będą służyć dłużej, nie tylko na lato. A że akurat była przecena......;-) Mam zamiar jeszcze dokupić taki cieńszy, ażurowy, bo ponoć najlepszy dla niemowlaka.
A te dwa z prawej, to ręczniczki z kapturkiem :)

Annya
ja też mam dwa kocyki (raczej na póżniej) :-), na początku będzie rożek i przy bardzo wysokiej temperaturze zamiast kocyka będę używać pieluszek flanelowych do przekrycia :tak:. Jaki to jest kocyk ażurowy?
 
reklama
Dzieki za odpowiedz laseczki. Wydawlo mi sie keidys ze to nie potrzebne. Ale znalazlam na ebayu za fajna cene i tak sie zastanawiam czy nie kupic i nie wstawic do lazienki jako przewijak, i polki na potrzebne akcesoria, a wanienke i tak juz mamy dla dzidzi. Lazienke mamy spora wiec na bank wejdzie. Nie wiem co zrobic mam jeszcze czas bo aukcja konczy sie za prae dni. Nie moge jak narazie znalezc przewijaka takiego jakbym chciala i dlatego pomyslalm o tym czyms. Bo nie chce maluszka kompsac w sypialni, myslam, zeby mycie odbywalo sie w lazience. No nic pomysle jeszcze ;-)
 
Do góry