reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

No co Ty!! Do tego nalezy przytakiwac, ze tak wlasnie jest... wiesz, kobiete w ciazy nalezy traktowac na specjalnych warunkach :-D, tylko ciiiicho, nic jej nie mow, bo jeszcze sie niepotrzebnie zdenerwuje :-D.

Ale ze co ze jak? Ja mam dzisiaj na prawde zwolnione obroty. A o z moimi nerwami:confused:
 
reklama
No co Ty!! Do tego nalezy przytakiwac, ze tak wlasnie jest... wiesz, kobiete w ciazy nalezy traktowac na specjalnych warunkach :-D, tylko ciiiicho, nic jej nie mow, bo jeszcze sie niepotrzebnie zdenerwuje :-D.

Wszystko widzę!!!

Ale ze co ze jak? Ja mam dzisiaj na prawde zwolnione obroty. A o z moimi nerwami:confused:

Myślę, że Twoje nerwy też pozostają w uśpieniu :-)
 
Ojjj kluseczka, kluseczka! :-)

No co 4 godziny snu dla ciezarnej to troche malo- no ale ja przeciez jestem wzorowa uczennica

Ups pracownica chciala napisac. Obecna cialem nie koniecznie reszta ale to juz piatek- jutro sie wyspie:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzisiaj spalam w nieswoim lozku... chociaz nie, jestem u rodzicow, spalam w swoim bylym pokoju i MOIM bylym lozku, w ktorym spalam zanim sie wyprowadzilam, czyli, jednak to lozko bardziej moje niz to co mam w Krakowie :-D.
A moze wlasnie za dobrze sie wyspalam, a moj organizm nie jest przyzwyczajony do pracy na takim poziomie wypoczecia :-D:-D.

No coś musi być na rzeczy, bo ciągnie Cię dziś do filozofii :tak:
 
Hehe na razie kobietki 5.30 czas do domku i do lozeczka- jeszcze mala drzemka w autobusie:tak:

nie prześpij swojego przystanku :-D

A wiesz co na pierwszych zajeciach z filozofii (na studiach) uslyszalam od mojego wykladowcy?
"Ciezko nam bedzie razem wspolpracowac, bo widze, ze Pani jest sceptycznie nastawiona do mojego przedmiotu" - ja z grzecznosci nie zaprzeczylam i mialam filozofie z glowy. Co prawda na zajeciach siedziec musialam, ale uwierz, ze nie zamienil ze mna juz ani jednego zdania :-D.

no i pozostałaś taka filozoficznie niewyżyta :-p
 
Ja dostalam taki kuferek od mezusia :tak::-)
Chomikuje sobie w nim wszytskie dzidziusiowe kosmetyki, potrzebne rzeczy i witaminki. Dzis zakupialm szczotke i grzebyk do wloskow :-) Codziennie z czegos nowego czlowiek sie cieszy hehe
75651497.jpg



Monika_M
fajna ta posciel do wozeczka :tak:
 
reklama
Cześć Laseczki!

Co do kocyków, to moim zdaniem nie ma specjalnego znaczenia, jaki wybierzemy, czy będzie to bawełniany, polarkowy, czy też będzie to pościel do wózka :-D Ważne, żeby cieszyło nasze oczy!
Chodzi mi o to, że wiele produktów, które są sprzedawane m.in. na allegro, ma specjalne certyfikaty i zapewnienia producenta, że produkt jest odpowiedni dla dzieci. Myślę, że jeśli będziemy się kierować estetyką i tym właśnie kryterium, nie popełnimy błędu :-D
A moim zdaniem niezłym pomysłem na letnie okrycie jest flanelowa pielucha - teraz są naprawdę fajne wzory i kolory, a materiał jak najbardziej przyjazny maluszkom :-D

Jeśli chodzi natomiast o rożek z kokosem, to ja używałam takowego dla mojej córci - zabrałam go do szpitala i już tam młoda została w nim ulokowana. Zaletą tego kokosa jest to, że po prostu usztywnia rożek, więc dziecię nam się nie "przeleje" przez ręce, zwłaszcza w pierwszych dniach po porodzie, kiedy nabieramy pewności i wprawy w obsłudze maluszków :happy:
W moim rożku (Drewex) to kokosowe wypełnienie można było wyjąć, a rożek normalnie uprać w pralce.
 
Do góry