reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala.

. Tyle, że u nas trzeba wziąść sztućce, kubek, trochę jedzenia własnego.[/QUOTE]


U nas tez plus talerze ,bo nie bardzo chca dawać swoje
 
reklama
Ja biorę koszulę do porodu, jedną do karmienia i piżamkę :-) (można w moim szpitalu). Dół jest luźny, krótki, także to co ma się wietrzyć, to będzie się wietrzyło :-p
 
Ja biore 2 koszule na zmiane przed i do porodu (jest mozliwosc ze bede w szpitalu dlugo przed..:-() i 2 po porodzie do karmienia. Laktator tez zabieram bo polozna mowila ze mozna zostawic w depozycie szpitalnym,a jak bedzie potrzebny to oni go wysterylizuja i mi dostarcza;-)
 
dziewczyny wy serio tak o tych naczyniach i jedzeniu :szok: mamusiu!!

u nas to nawet mogę sobie zażyczyć dania wegetariańskie :-D mam tylko wspomniec o tym przy przyjeciu :cool2:
 
Ja powtórze to co większość z Was. Spakuję (czas przyszły :-D) 2 koszule do porodu i 2 do karmienia. Laktator też w razie co juz mam - tylko powiedzcie mi jak samej go wysterylizować - tylko się odparza czy jak? Dla Małej jeszcze nie przemyślałam jakie "kreacje" ale pewnie na początek tak jak pisałyście to czego najmniej szkoda w razie wypadków ze smółką itp. i co łatwo założyć początkującej mamusi :tak: czyli bodziaki i śpiochy.

dziewczyny wy serio tak o tych naczyniach i jedzeniu :szok: mamusiu!!

u nas to nawet mogę sobie zażyczyć dania wegetariańskie :-D mam tylko wspomniec o tym przy przyjeciu :cool2:

To niezły ten Twój "hotel" :-)
 
wydaje mi się, że początkującej mamusi łatwiej niż body założyć kaftanik. :-D jesli masz laktator reczny mozesz wyparzyć cały (np w naczyniu do gotowania na parze)
 
Chyba, że to jest bodziak rozkładany na całości :-).
Ja biorę bodziaki lub kaftaniki + pajacyki i koniec.
Wszystko rozkładane tak, że tylko kładzie się na to dziecię i zapina :-).
Do tego muszę kocyk i rożek wziąść i kilka pieluszek tetrowych (ze dwie flanelowe wezmę).
 
reklama
wydaje mi się, że początkującej mamusi łatwiej niż body założyć kaftanik. :-D jesli masz laktator reczny mozesz wyparzyć cały (np w naczyniu do gotowania na parze)

Dzieki Abejka :-) laktator mam taki
Laktator ręczny Mini Lactaset Medela + gratis! (742402401) - Aukcje internetowe Allegro
naczynia do got. na parze niestety nie (choć bym chciała :tak:) to co normalnie wyparzam w wodzie po ugotowaniu ? Może głupie pytanie ale wolę spytać niż zniszczć albo źle wyparzyć :happy:
 
Do góry