reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala.

a ja się spakuję, jak urządzę pokoik, czyli pewnie pod koniec tego tygodnia :rofl2: poza tym jeszcze nie kupiłam podkładów dla siebie, koszulę rozpinaną mam tylko jedną, kapcie muszę sobie kupić, bo takie pod prysznic to mam. generalnie nadal jestem w proszku, ale jakoś się tym faktem nie przejmuję :-) poza tym ja to nawet żadnych skurczy przepowiadających nie mam. jedyne dziwne uczucie, to jak wyjdę do sklepu, czasem zakuje mnie w pochwie, ale to pewnie młody łbem naciska ;-)

EDIT: czy Wy wszystkie macie kupione laktatory???? bo ja nie mam i nie wiem, czy kupować. bo generalnie ja chcę karmić cycem, a w razie niemców, to chyba po prosty wyślę Męża do sklepu po laktator, bo niedaleko mamy super sklep.

spokojnie masz jeszcze mies więc zdążysz się spakować:-)

co do laktatora to mam, ale ja go dostałam. Sama bym wcześniej nie kupowała. Wybierz model jaki byś chciała, pokarz mężowi i on Ci kupi w razie czego.
 
reklama
Ja też nie mam laktatora i nie mam na niego nawet kasy ale jak będzie potrzebny to wiadomo kasa się musi znaleźć więc nie wydaję teraz kasy bo nie wiadomo czy się przyda:sorry: dzisiaj wszystko można kupić o każdej godzinie dnia i nocy więc nie ma potrzeby kupować na zapas jeśli planujemy karmić cycem- takie moje zdanie:tak:
pewnie gdybym miała kasę na zbyciu to kupiłabym z czystej ciekawości i zapobiegawczo ale niestety ;-)
 
Mi M kupił laktator ręczny Aventa i na pewno się przyda jak będę chociaż by jechać do szkoły na 5 czy 8 godzin to zawsze mu zostawię mleczko dla małej:tak:
Jak będziemy gdzieś chcieli wyjść to nie będzie problemu... :-D
 
Ja mam od wczoraj, pożyczony, elektryczny :szok: - nawet się go nie spodziewałam :-D:-D razem z fotelikiem do samochodu przyjechał od szwagra żony :-D:-D sama bym chyba nie kupiła... No i mam możliwość pożyczenia jeszcze ręcznego.
 
Ja mam od wczoraj, pożyczony, elektryczny :szok: - nawet się go nie spodziewałam :-D:-D razem z fotelikiem do samochodu przyjechał od szwagra żony :-D:-D sama bym chyba nie kupiła... No i mam możliwość pożyczenia jeszcze ręcznego.

No to super:-D:-D:-D:-D:-D i zobacz ile wydatków mniej na prawdę tym bardziej że elektryczne są drogie nie ma co ukrywać:confused2:
 
reklama
ja jeszcze nie mam, ale poluje na allegro. Biorę pod uwage tylko elektryczny - medela mini electric albo medela swing
 
Do góry