reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala.

reklama
A czemy śpicie w staniku? Nigdy nie kupowałam tych specjalnych, a też nigdy w nich nie spałam? Ale może to kwetia rozmiaru, ja rozmiarem nie grzeszę:cool:.
Ja nie śpię w staniku, w nocy wypuszczam piersi na wolność ;-);-)

ja niestety mam za małą walizke, żeby tam zmieścic rzeczy małego..ciuszki swoją droga, ale wziełam jeszcze pampki, chusteczki, 2 pieluchy tetrowe, reczniczek, kocyk, rożek..nie ma szans pomieścić tego w mojej walizce..gdzie i tak króluja podkłady i podpachy :tak:
Ja pożyczyłam od teściowej torbę na kółkach i chyba ledwo się zmieszczę.
Te podkłady zajmują dużo miejsca, ja jeszcze muszę butelkę wody zabrać.

ja dziś się pakuję... torba już stoi... na razie pusta... ale dziś już będzie gotowa...
:-D:-D
 
Dziewczyny ja jestem spakowana od kilku dni:tak: ale mam wrażenie że nie wszystko wzięłam:-p jakoś tak dziwnie się czuję ale myślę sobie że w razie co to M mi dowiezie i już. Wczoraj spakowałam też dla swojego męża batoniki i rogaliki żeby miał co podjeść jak będzie przy mnie w szpitalu i włożyłam mu red bulla bo lubi a on to dojrzał wieczorem i pyta mnie a co Ty sobie red bulla bierzesz do szpitala???:confused2: będziesz mogła pić?? :sorry: gamoń uśmiałam się i mówię że to dla niego:-p a on że zapomniał i że on będzie pewnie w takim stresie że red bull nie będzie mu potrzebny:-p
więc tłumaczę jak krowie na rowie że poród to nie jest tylko 15 minut i już że możemy tam spędzić kilka ładnych godzin że to może potrwać a on mi na to : NIE DYZIAJ NINA WYSKOCZY JAK Z PROCY:-D:-D:-D oj chciałabym żeby ten mój mąż miał rację:tak::tak::tak:
 
Ja mam spakowane 2 takie rozpinane do karmienia i jedną taką czarną do porodu bo nie wiem czy u nas dają w szpitalu do porodu czy nie więc wolałam mieć swoją a przynajmniej na czarnej nie będzie widać....
 
Boozqowa ja tak jak Eedytka... 2 rozpinane z przodu i jedną do porodu, która pewnie od razu po porodzie wyląduje w koszu...
 
Ja mam dwie do porodu, w razie gdyby długo trwał a ja bym się bardzo pociła - to w moim przypadku bardzo możliwe, bo mi ostatnio cały czas gorąco... A na potem mam 3, chociaż pewnie 2 wystarczą, ale ja już taka jestem...:sorry::sorry::-D:-D:-D:-D
 
melduję posłusznie, że torbę spakowałam... zostały tylko do włożenia pampersy (które musze kupić) i laktator (który muszę wyparzyć)... no i musiałam się przepakowywać, bo pierwotna torba okazała się za mała:baffled:
 
reklama
Elis - Laktator do szpitala tez zabierasz? o_O

Ja spakowalam 2 koszule do karmienia, te rozpinane z przodu.. a koszulke do porodu dostaje sie w szpitalu u mnie :tak:
 
Do góry